کد خبر: ۸۹۸۲۱۸
تاریخ انتشار : ۲۳ اسفند ۱۴۰۲ - ۲۰:۰۵

کانال سیگنال فارکس تلگرام "signal channel" / شنایی سیگنال فارکس«forex»

بیشتر کانال‌های سیگنال دهی فارکس در تلگرام فعالیت می‌کنند و در دو نوع رایگان و پولی یافت می‌شوند.
کانال سیگنال فارکس تلگرام
آفتاب‌‌نیوز :

بسیاری از تریدر‌ها از کانال‌های سیگنال تلگرامی استفاده می‌کنند که برخی از آن‌ها رایگان هستند و بعضی دیگر به تهیه اشتراک نیاز دارند. مخاطبین می‌توانند از سیگنال‌های کانال‌ها استفاده کرده و به سود می‌رسند؛ اما آیا واقعا انقدر همه چیز خوب و جذاب است و هیچ خطری وجود ندارد؟! با ما همراه باشید تا در ادامه به طور کامل با «کانال سیگنال فارکس تلگرام» آشنا شویم.

کانال‌های تلگرامی فارکس چه قوانین و خدماتی دارند؟

کانال سیگنال فارکس تلگرام در دو مدل رایگان و پولی فعالیت می‌کنند. کانال‌های رایگان سیگنال‌های بسیاری ارائه نمی‌دهند؛ البته برخی از آن‌ها کانال تخصصی نیز ارائه می‌دهند و معامله گران برای پیوستن به این کانال‌ها باید با استفاده از کد معرف "UID" مدیر کانال در کارگزاری‌های خاص ثبت نام و معامله کنند. بدین صورت می‌توانند به کانال سیگنال دهی VIP رایگان اضافه شوند.

در مقابل برخی از کانال‌های تلگرامی اشتراکی، خدمات بهتری به مخاطبین خود ارائه می‌دهند. این خدمات عبارتند از:

 • در طول هفته یا به طور روزانه وبینار آموزشی تهیه کرده و از کاربران کانال دعوت می‌کنند تا به طور رایگان در وبینار شرکت نمایند.
 • برخی از کانال‌ها جلسات لایو ترید [ترید به صورت آنلاین]برگزار کرده و با این قابلیت، مخاطبین کانال می‌توانند همزمان با مدیران کانال، معاملات را باز/بسته نمایند.
 • کش بک معاملات اعضای کانال را به صورت ریالی به کیف پول آن‌ها واریز می‌کنند.

خطرات و راهکار‌های استفاده از کانال سیگنال فارکس؛ استفاده از سیگنال چه خطری دارد؟!

به طور کلی استفاده از کانال‌های سیگنال مانند چاقوی دو لبه است و در کنار سودآوری، ضرر‌ها و خطر‌های زیادی را برای سرمایه کاربران به همراه دارد. برای جلوگیری از این خطرات، راهکار‌هایی وجود دارد که کاربران با به کارگیری آنها، می‌توانند این خطرات را تا حد ممکن کاهش دهند.

خطرات استفاده از سیگنال

استفاده از سیگنال در کنار مزایای جذاب، خطراتی دارد که بدون توجه به آن ها، سرمایه خود را از دست می‌دهید. خطرات سیگنال فارکس:

 • استفاده از سیگنال‌ها بدون درک و تحلیل آن‌ها
 • بی تفاوتی نسبت به مبحث یادگیری
 • تقلب و کلاهبرداری توسط ارائه دهندگان سیگنال‌های جعلی
 • وابستگی به دریافت سیگنال و کاهش قدرت تحلیل کاربر
 • عدم مسئولیت پذیری معامله گر

 راهکار‌ها

برای هرکدام از خطرات بالا، راهکار‌هایی وجود دارد که عبارتند از:

 • ترکیب سیگنال‌ها با تحلیل‌های فنی و بنیادی کاربر
 • شخصی سازی میزان ریسک پذیری معامله
 • انتخاب تعداد محدودی از سیگنال‌ها و تفسیر سیگنال‌های دریافتی
 • فیلتر کردن و سفارشی سازی اعلان‌های کانال‌های سیگنال
 • یادگیری مداوم و مستمر
 • تجزیه و تحلیل نتایج معاملات

احتمالا شما هم پس از مطالعه راهکار‌ها نسبت به استفاده از کانال سیگنال فارکس تلگرام مشتاق شدید، اما صبر کنید، پیش از هرکاری مقاله‌های سیگنال فارکس چیست، پشتیبانی تاپ چنج، قیمت دلار در تاپ چنج، دانلود اپلیکیشن سیگنال لایت فارکس، بروکر لایت فارکس، اتوچارتیست آلپاری برای متاتریدر و ... را در مرجع سیگنال، استراتژی، متاتریدر و ریبیت فارکس اف ایکس ماکسی FX Maxi، اف ایکس استریت FXStreet، اف ایکس امپایر و دیگر رسانه‌های تخصصی فارکس مطالعه کنید تا اطلاعات بیشتری از سیگنال‌ها داشته باشید.

مزایای استفاده از سیگنال‌های فارکس چیست؟ استفاده از سیگنال فارکس چه مزایایی دارد؟!

استفاده از سیگنال فارکس راهی برای کسب درآمد دلاری از بازار‌های مالی است و مزایای مناسبی دارد. مزایای کانال سیگنال فارکس:

 • استفاده از تجربه و دانش معاملاتی تریدر‌های حرفه ای: بزرگترین مزیت استفاده از سیگنال‌های فارکس، عدم نیاز به دانش ترید در بازار می‌باشد. کاربران در واقع می‌توانند بر اساس تحلیل افراد با سابقه، سرمایه خود را وارد این بازار کرده، تا قادر به کسب درآمد در زمان ورود به این بازار باشند.
 • آزادی در انتخاب بین سیگنال ها: در زمان استفاده از سیگنال‌های دستی، کاربر می‌تواند بر اساس ترجیحات شخصی خودش، از بین سیگنال‌های ارائه شده، بهترین‌ها را انتخاب و بر اساس استراتژی معاملاتی، وارد معاملات شود. البته این کار نیاز به دانش معاملاتی داشته، و برای کاربران با تجربه مناسب می‌باشد.
 • استفاده آموزشی: کاربران برای ارتقا دانش معاملاتی خود می‌توانند فرصت‌ها و استراتژی‌های معاملاتی افراد حرفه‌ای را مشاهده کرده و با استفاده از آزمون و خطا، استراتژی‌های معاملاتی شخصی خود را ایجاد کرده، و بعد از تست آن‌ها در معاملاتشان استفاده نمایند.
 • انعطاف پذیری: با استفاده از سیگنال‌های manual، کاربر قادر به واکنش سریع در تصمیمات خرید و فروش است و می‌تواند آن‌ها را اصلاح نماید، که این ویرایش‌ها می‌تواند بسته به تغییر شرایط بازار، دریافت اطلاعات جدیدتر و … باشد.

کانال سیگنال فارکس تلگرام

کانال سگینال فارکس تلگراماستفاده از کانال سیگنال فارکس تلگرام به شما این فرصت را می‌دهد تا از دانش تریدر‌های حرفه‌ای استفاده کرده و مثل آن‌ها سود کنید.

نظر کارشناس درخصوص کانال سیگنال فارکس تلگرام و نتیجه گیری:

کانال سیگنال فارکس تلگرام به دو صورت رایگان و پولی وجود دارد. معامله گران برای استفاده از آن‌ها باید قوانینی را رعایت کنند. برای استفاده از کانال‌های رایگان نیاز به زدن کد معرف کارگزاری است و بعد از کسب سود سیگنال‌ها باید عکس سود خود را برای پشتیبانی بفرستید. در مقابل کانال‌های VIP سیگنال‌های بیشتری قرار می‌دهند و امکانات بیشتری ازجمله وبینار آموزشی رایگان برای تریدر‌ها فراهم می‌کنند. آیا شما هم مایل به استفاده از کانال‌های سیگنال فارکس هستید؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منابع: مرجع سیگنال، استراتژی، متاتریدر و ریبیت فارکس اف ایکس ماکسی FX Maxi - تریدرز یونیون Trader Union - ایران بروکر Iran broker

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین