کد خبر: ۸۹۸۲۴۸
تاریخ انتشار : ۲۴ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۰:۰۴

نماینده مجلس: استعفای آقای مصدق دیر‌هنگام، اما به‌جا و درست بود

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی در واکنش به استعفای معاون اول قوه قضائیه گفت: آقای مصدق برای جلوگیری از شائبه دخالت در فرآیند رسیدگی به پرونده استعفا کرد و اگرچه این استعفا دیر‌هنگام بود، اما به جا و درست بود.
نماینده مجلس: استعفای آقای مصدق دیر‌هنگام، اما به‌جا و درست بود
آفتاب‌‌نیوز :

حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگاران در خصوص استعفای حجت‌الاسلام محمد مصدق معاون اول قوه قضائیه گفت: استعفای او کار بسیار درستی بود.

وی افزود: ایشان برای جلوگیری از شائبه استعفا دادند. البته بیش از یک سال از طرح فساد فرزندان معاون اول قوه قضائیه می‌گذرد.

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: چند جلسه از جلسات دادگاه مربوط به فرزندان معاون اول می‌گذرد. استعفا دیر‌هنگام بود، اما به جا و درست بود.

سلیمی در ادامه گفت: این که برخی گناه پسر را به گردن پدر می‌اندازند عمل درستی نیست. ایشان در قوه قضائیه مسئولیت کلان داشتند به دلیل جلوگیری از شائبه استعفای خود را تقدیم مقام قضا کردند.

وی خاطر نشان کرد: برخی از فرزندان ائمه همچون جعفر کذاب مشکل داشتند. برادران ائمه یا اصحاب خاص گاهی ایراداتی داشتند. اما آیا می‌توان ایرادات آن‌ها را به ائمه تسری داد؟

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به علت استعفا، گفت: با توجه به این که مصدق در قوه قضائیه سمت داشت برای جلوگیری از شائبه دخالت در فرآیند رسیدگی به پرونده استعفا کرد.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین