کد خبر: ۸۹۸۳۵۶
تاریخ انتشار : ۲۴ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۴:۴۲

جنگ غزه / شمار قربانیان به ۳۱ هزار و ۳۴۱ نفر رسید

وزارت بهداشت فلسطین در غزه آمار شهدای حملات رژیم صهیونیستی به این منطقه را از هفت اکتبر تاکنون، ۳۱ هزار و ۳۴۱ نفر اعلام کرد.
جنگ غزه / شمار قربانیان به ۳۱ هزار و ۳۴۱ نفر رسید
آفتاب‌‌نیوز :

براساس گزارش المیادین، وزارت بهداشت غزه آماری جدید از شمار شهدا و مجروحان حملات رژیم صهیونیستی به این منطقه منتشر کرد.

وزارت بهداشت غزه اعلام کرد: اشغالگران طی ۲۴ ساعت گذشته، هفت مورد جنایت جدید در غزه مرتکب شدند که بر اثر آن ۶۹ نفر شهید و ۱۱۰ نفر نیز زخمی شدند.

طبق آمار وزارت بهداشت غزه؛ شمار شهدا حملات رژیم صهیونیستی به غزه از هفتم اکتبر گذشته تاکنون به ۳۱ هزار و ۳۴۱ نفر افزایش یافته و شمار مجروحان نیز به ۷۳ هزار و ۱۳۴ نفر رسیده است.

این در حالی است که آژانس امداد رسانی و کاریابی سازمان ملل برای آوارگان فلسطینی (آنروا) اعلام کرد که تاکنون به علت سوء تغذیه، ۲۳ کودک در شمال غزه به شهادت رسیده اند.

به گزارش ایرنا، رژیم صهیونیستی در یکصد و شصتمین روز از جنگ علیه غزه، همچنان بخش‌هایی از این منطقه را آماج حملات هوایی و توپخانه‌ای خود قرار داد.

شرایط انسانی نوار غزه در سایه تداوم جنگ رژیم صهیونیستی با همدستی برخی کشور‌های غربی از جمله آمریکا و انگلیس از این رژیم به شدت بحرانی است و تل آویو اجازه ورود کمک‌ها به این منطقه را نمی‌دهد.

برخی کشور‌های عربی و غربی در طول دو هفته اخیر مقادیر اندکی کمک را از طریق هوایی برای مردم نوار غزه بویژه در شمال این منطقه ریخته اند که بسیار اندک و جوابگوی نیاز گسترده مردم نیست.

این درحالی است که فلسطینی‌ها و حامیان آن‌ها ارسال این کمک‌های هوایی را اهانت به مردم فلسطین دانسته و بر لزوم فشار بر رژیم صهیونیستی و بازگشایی گذرگاه‌های زمینی نوار غزه تاکید می‌کنند.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین