کد خبر: ۸۹۸۴۰۷
تاریخ انتشار : ۲۴ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۸:۵۰

تمهیدات ویژه پلیس مترو برای نوروز

رئیس پلیس متروی تهران و حومه، گفت: پلیس، امور انتظامی و امنیتی را در شهر زیرزمینی پیگیری می‌کند تا از جرایمی همچون سرقت و جیب‌بری پیشگیری کند.
تمهیدات ویژه پلیس مترو برای نوروز
آفتاب‌‌نیوز :

سرهنگ عباس کرمی اظهار داشت: اقدامات پلیس برای تأمین امنیت مسافران در ایام نوروز را تشریح کرد.

وی با اشاره به طرح ویژه پلیس مترو برای نظارت بر تردد شهروندان در شهر زیرزمینی گفت: گشت‌های پلیس در ایستگاه‌های پرتردد و تقاطعی مترو از نیمه اسفند ماه به ویژه در روز‌های پایانی سال افزایش می‌یابد.

وی تصریح کرد: هر ساله از ابتدای اسفند ماه به علت خرید‌های نوروزی، حجم مسافران مترو به خصوص در ایستگاه‌های منتهی به بازار و مراکز خرید افزایش می‌یابد و به منظور حفظ امنیت بیشتر شهروندان و مسافران، حضور پلیس در این ایستگاه‌ها بیشتر شده است، به گونه‌ای که مردم در ایستگاه‌های نزدیک مراکز خرید، به خصوص در بازار بزرگ تهران، حضور آن‌ها را احساس می‌کنند.

رئیس پلیس متروی تهران به تمهیدات نوروزی پلیس در مترو اشاره کرد و افزود: پلیس، امور انتظامی و امنیتی را در شهر زیرزمینی پیگیری می‌کند تا از جرایمی همچون سرقت و جیب‌بری پیشگیری کند.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه، کرمی در پایان گفت: تلاش کرده ایم با افزایش حضور ماموران پلیس به صورت محسوس و نامحسوس در سطح شهر زیر زمینی به منظور پیشگیری از جرایمی مانند سرقت و جیب بری، شهروندان با خیال آسوده تردد کنند.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین