کد خبر: ۸۹۸۶۹۲
تاریخ انتشار : ۲۶ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۴:۳۳

قتل به‌خاطر جای پارک خودرو

فرمانده انتظامی استان قزوین گفت: فردی که به‌علت درگیری بر سر جای پارک خودرو، همسایه خود را به قتل رسانده بود، در کمتر از ۳۰ دقیقه توسط پلیس دستگیر شد.
قتل به‌خاطر جای پارک خودرو
آفتاب‌‌نیوز :

سردار علی ابراهیمی اظهار کرد: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر نزاع منجر به جرح در شهر اقبالیه، بلافاصله پیگیری موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت. با حضور مأموران انتظامی در محل حادثه و بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد ضارب به‌دلیل درگیری بر سر جای پارک خودرو و اختلافات همسایگی، با یک نفر درگیر شده و وی را با چاقو مجروح کرده است.

بنا بر اعلام روابط عمومی نیروی انتظامی استان قزوین، وی بیان کرد: فرد مجروح که مردی ۴۰ ساله بوده، پس از انتقال به بیمارستان، به‌دلیل شدت مجروحیت فوت کرده است.

فرمانده انتظامی استان قزوین از اقدامات پلیسی صورت گرفته در این خصوص و دستگیری قاتل طی مدت ۳۰ دقیقه خبر داد و خاطرنشان کرد: قاتل پسری ۱۷ ساله بوده که با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضایی قرار گرفت.

این مقام انتظامی در پایان خاطرنشان کرد: از شهروندان درخواست می‌کنیم هنگام عصبانیت از انجام رفتارهای هیجانی که عواقب جبران‌ناپذیری در پی دارد، پرهیز کنند.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین