کد خبر: ۸۹۸۸۵۵
تاریخ انتشار : ۲۷ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۱:۴۳

دانیال اسماعیلی فر دو وجب تا تاریخ سازی در دربی 

دانیال اسماعیلی فر بهترین موقعیت تیمش در نیمه دوم دربی را از دست داد.
دانیال اسماعیلی فر دو وجب تا تاریخ سازی در دربی 
آفتاب‌‌نیوز :

استقلالی‌ها در ۱۵ دقیقه ابتدایی دربی از فضای پشت دانیال استفاده کرده و چند موقعیت خلق کردند و خطا گرفتند تا اینکه اوسمار با تغییر شرح وظایف بازیکنان از آن‌ها خواست برای پوشش آن منطقه به اسماعیلی فر کمک کنند. 

بعد از پایان فشار استقلال دانیال در فاز حمله بازیکن فعالی شد و در همان نیمه یک پاس به جلوی عالی داد که عیسی به توپ نرسید. 

اما مهمترین صحنه مربوط به شماره ۱۱ پرسپولیس در ربع پایانی بازی رقم خورد و شاید بهترین و خطرناک‌ترین شانس گلزنی پرسپولیس بود که از دست رفت. 

بهترین گلساز این فصل پرسپولیس با گلزنی در دربی می‌توانست محبوبیت خود بین هواداران را صدچندان کند، اما هم خوش شانس نبود هم اینکه اساسا سرزن شاخصی نیست و در این فصل هنوز موفق به گلزنی نشده است. 

در این لحظه کار ترکیبی پرسپولیسی‌ها از چپ با ارسال سریع وحید امیری موقعیت سرزنی را برای دانیال اسماعیلی فر پیش آورد، اما تایمینگ بلند شدن دانیال اشتباه بود و او به زیر توپ ضربه زد تا از بالای دروازه حسینی عبور کند. 

در این صحنه اگر دانیال سرزن قهاری بود و می‌دانست چه زمانی پرواز کند و چطور ضربه بزند در حالی که پیرامونش شش بازیکن استقلال فقط نظاره گر بودند دو وجب تا تاریخ سازی در دربی کم آورد.

منبع: ورزش سه
بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
خبرهای مرتبط
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین