کد خبر: ۸۹۸۹۴۷
تاریخ انتشار : ۲۷ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۵:۰۳

مرد جگرفروش مشتری‌اش را به‌خاطر درگیری بر سر قیمت کشت

رئیس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری مردی جگرفروش که پس از درگیری بر سر قسمت جگر مشتری‌اش را به قتل رسانده بود، خبر داد.
مرد جگرفروش مشتری‌اش را به‌خاطر درگیری بر سر قیمت کشت
آفتاب‌‌نیوز :

سردار  علی‌ولیپور گودرزی در تشریح جزئیات این خبر گفت:‌ بامداد دوشنبه بیست و یکم اسفندماه، خبر وقوع درگیری مرگبار میان دو مرد در یکی از خیابان‌های محله لواسان تهران از سوی رهگذران به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ گزارش داده شد که درپی آن تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی راهی محل حادثه شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.

وی افزود: تیم جنایی در محل حادثه با جسد مردی حدوداً ۳۸ساله مواجه شدند که براثر ضربات متعدد چاقو به قتل رسیده بود. بررسی‌های اولیه نیز نشان داد مقتول که برای خوردن جگر به لواسان آمده بوده به‌خاطر قیمت با صاحب جگرکی درگیر شده و هدف ضربات چاقو قرار گرفته است.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ ادامه داد: در همین راستا اقدامات اطلاعاتی کلید خورد و هویت متهم شناسایی شد. در ادامه نیز کارآگاهان با مقام قضایی هماهنگ کرده و پس از اخذ مجوزهای لازم در گام بعدی مرد جنایتکار را در کوتاه‌ترین زمان ممکن دستگیر کردند.

گودرزی با اشاره به انتقال مرد جگرفروش به پلیس آگاهی و انجام بازجویی از وی گفت: پس از انتقال متهم به اداره دهم پلیس آگاهی؛ این فرد هدف تحقیقات قرار گرفت و به قتل مرد در محله لواسان اعتراف کرد. همچنین با دستور قضائی، جسد مقتول برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و متهم  برای روشن شدن زوایای پنهان پرونده در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفت.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین