کد خبر: ۸۹۸۹۹۴
تاریخ انتشار : ۲۷ اسفند ۱۴۰۲ - ۲۰:۱۲

کشف ۱۷ کیلوگرم «شیشه» در درگیری مسلحانه

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ از کشف ۱۷ کیلوگرم مخدر شیشه از یک سوداگر مرگ در جنوب‌غرب تهران خبرداد.
کشف ۱۷ کیلوگرم «شیشه» در درگیری مسلحانه
آفتاب‌‌نیوز :

سرهنگ حسین باباپور در تشریح جزئیات این خبر گفت: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ در پی انجام اقدامات پلیسی و اطلاعاتی از فعالیت یکی از قاچاقچیان سابقه‌دار در زمینه توزیع مواد روانگردان در محدوده جنوب‌غرب پایتخت با خبر شده و رسیدگی به موضوع را در دستورکار خود قرار دادند. 

وی با اشاره به اطلاعات به دست آمده از اقدامات این سوداگر مرگ ادامه داد: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر سرانجام عصر روز گذشته با هماهنگی مراجع قضائی در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه  به مخفیگاه متهم  اعزام شده و عملیات دستگیری این فرد را اجرا کردند.

باباپور گفت:‌متهم به محض مشاهده ماموران اقدام به تیراندازی به سمت ماموران داشت که با اقدام به موقع ماموران خلع‌سلاح و دستگیر شد.  

وی با اشاره به انجام بازرسی از مخفیگاه متهم دستگیر شده، گفت: ماموران در جریان بازرسی از مخفیگاه این فرد ۱۷ کیلو گرم ماده روانگردان صنعتی شیشه را کشف و ضبط کردند. همچنین متهم را نیز به مقر انتظامی منتقل کردند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ با بیان اینکه متهم در مقر انتظامی به جرم خود اعتراف کرد، گفت: این فرد برای ادامه روند رسیدگی به جرم و به همراه پرونده متشکله روانه دادسرا شد.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین