کد خبر: ۸۹۹۲۵۳
تاریخ انتشار : ۲۸ اسفند ۱۴۰۲ - ۲۰:۲۷

عامل قتل عام خانوادگی در کرمانشاه خودکشی کرد

رئیس پلیس آگاهی استان کرمانشاه گفت: فردی که چند روز پیش دست به قتل همسر، مادر همسر و برادر همسرش زده بود، دست به خودکشی زد و به زندگی خود پایان داد.
عامل قتل عام خانوادگی در کرمانشاه خودکشی کرد
آفتاب‌‌نیوز :

سرهنگ علی کرمی اظهار داشت: حوالی ساعت ۱۹:۳۰ دقیقه روز پنجشنبه، ۲۴ اسفند، به دنبال وقوع تیراندازی منجر به قتل در یکی از محلات شهر کرمانشاه، تیمی از ماموران پلیس به سرعت در محل حاضر شدند.

وی ادامه داد: پس از حضور ماموران و انجام تحقیقات ابتدایی مشخص شد داماد خانواده در پی اختلافات خانوادگی، با حضور در منزل خانواده همسرش و استفاده از سلاح، اقدام به تیراندازی به سمت آنها کرده است.

 کرمی تصریح کرد: در این حادثه، همسر، مادر همسر و برادر همسر فرد مهاجم مورد اصابت گلوله قرار گرفته و جان خود را از دست دادند.

رئیس پلیس آگاهی استان افزود: با قتل اعضای این خانواده، تلاش شبانه روزی پلیس آگاهی برای شناسایی محل اختفای متهم فراری آغاز شد و کاراگاهان توانستند با کارهای اطلاعاتی محل اختفای این شخص را پیدا و محل را مورد محاصره قرار دادند.

وی تصریح کرد: پس از اطلاع قاتل فراری از محاصره محل اختفای خود توسط پلیس، با اسلحه‌ای که در اختیار داشت اقدام به خودکشی کرد و جانش را از دست داد.

 کرمی در پایان از انتقال جسد این فرد به پزشکی قانونی برای سیر مراحل قانونی خبر داد.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین