کد خبر: ۸۹۹۹۲۴
تاریخ انتشار : ۰۳ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۶:۱۹

کدام استان‌ها بیشترین تردد سفر نوروزی را دارند؟

دبیر ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر گفت: استان سیستان و بلوچستان ۱۰ درصد و فارس ۸ درصد بیشترین رشد تردد جاده‌ای نسبت به مدت مشابه سال گذشته را داشته‌اند، این در حالی است که استان‌های تهران و البرز با منفی ٢٧ درصد، کمترین میزان تردد نسبت به پارسال را ثبت کردند.
کدام استان‌ها بیشترین تردد سفر نوروزی را دارند؟
آفتاب‌‌نیوز :

سیدمصطفی فاطمی در شصت و پنجمین جلسه ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر با بیان اینکه در برخی استان‌ها ظرفیت اقامتی رسمی تکمیل شده است، تصریح کرد: در برخی شهر‌های استان‌های فارس، هرمزگان و کردستان ظرفیت اقامتی تکمیل شده است و برخی شهر‌ها نیز ظرفیت دارند.

به گزارش ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر، وی به رشد تردد جاده‌ای استان‌های کشور اشاره کرد و ادامه داد: استان سیستان و بلوچستان ۱۰ درصد، فارس هشت درصد و هرمزگان بیشترین رشد تردد جاده‌ای را نسبت به مدت مشابه سال گذشته داشته‌اند.

فاطمی با بیان اینکه دیگر استان‌ها با رشد منفی مواجه بوده‌اند، افزود: استان کرمان رشد صفر درصدی داشته و استان‌های یزد، خراسان جنوبی، تهران و البرز تا منفی ۲۷ درصد رشد را نسبت به مدت مشابه سال گذشته تجربه کردند.

دبیر ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر با اشاره به اوج ترافیک در روز‌های دوم و سوم فروردین، اظهار داشت: بعد از این ۲ روز وضعیت به شکل طبیعی بازخواهد گشت. همچنین در موضوع اسکان مشکل خاصی را در استان‌های مختلف نداشتیم.

 

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین