کد خبر: ۹۰۰۰۴۵
تاریخ انتشار : ۰۴ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۳
هواشناسی استان اعلام کرد:

وزش باد نسبتا شدید از بعدازظهر امروز در همدان

کارشناس مرکز پیش‌بینی هواشناسی استان همدان از وزش باد نسبتا شدید و افزایش ابر از بعدازظهر امروز در استان خبر داد.
وزش باد نسبتا شدید از بعدازظهر امروز در همدان
آفتاب‌‌نیوز :

محمدحسن باقری‌شکیب اظهار کرد: با توجه به آخرین خروجی مدل‌های پیش‌یابی هواشناسی طی امروز و فردا آسمان استان عمدتاً قسمتی ابری خواهد بود.

وی با بیان اینکه در ساعات بعدازظهر وزش باد نسبتاً شدید و افزایش ابر را خواهیم داشت، افزود: طی امروز احتمال بارش‌های پراکنده در برخی از نقاط استان وجود دارد.

باقری شکیب تصریح کرد: با توجه به فعالیت سامانه بارشی نسبتاً قوی طی ساعاتی از یکشنبه شب و روز دوشنبه بارش باران در اکثر نقاط استان به ویژه در مناطق جنوبی استان پیش‌بینی می‌شود.

وی ادامه داد: با توجه به تشدید بارش‌ها در برخی از ساعات یکشنبه شب و تا دوشنبه شب آبگرفتگی معابر و احتمال سیلابی شدن مسیل‌ها را در برخی از نقاط استان خواهیم داشت.

باقری‌شکیب بیان کرد: از نظر تغییرات دمایی طی امروز و فردا هم روند افزایشی دمای روزانه را در استان داریم و از روز دوشنبه با فعالیت سامانه بارشی دمای روزانه بین چهار تا شش درجه نسبت به امروز کاهش خواهد داشت.

وی با بیان اینکه روز گذشته بیشینه دما از نهاوند، اسدآباد و فامنین با ۱۷ درجه سلسیوس گزارش شد، خاطرنشان کرد: صبح امروز دمای کمینه از فامنین و رزن با منفی یک درجه گزارش شده است‌.

کارشناس مرکز پیش‌بینی هواشناسی استان همدان اضافه کرد: دمای هوا در همدان طی ۲۴ ساعت گذشته بین ۱۶ و یک درجه سلسیوس در نوسان بوده است.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین