کد خبر: ۹۰۰۲۷۲
تاریخ انتشار : ۰۵ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۹:۱۱

عکس| شمایل شهاب حسینی در «بی همه چیز»

فیلم «بی همه‌چیز» به کارگردانی محسن قرایی بعد از دوسال وارد چرخه اکران آنلاین شد، فیلمی که در آن قرار بود شهاب حسینی عهده‌دار نقش «دهدار» باشد، اما بعد از گذشت چند روز از فیلمبرداری هادی حجازی‌فر جایگزین او شد.
عکس| شمایل شهاب حسینی در «بی همه چیز»
آفتاب‌‌نیوز :

فیلم «بی همه‌چیز» از جمله تولیداتی است که در اوج دوران کرونا و در سال ۱۳۹۹ جلوی دوربین رفت. پروژه‌ای پرستاره که در زمان تولید سر وصدای زیادی به پا کرد. شهاب حسینی یکی از ستاره‌های این فیلم بود که در کنار هدیه تهرانی، پرویز پرستویی، باران کوثری و… حضورش در فیلم «بی همه چیز» رسانه‌ای شد.

شهاب در این فیلم نقش «دهدار» روستا را برعهده داشت. گریم او همانطوریکه در عکس می‌بیند گریم متفاوتی است. صورت تراشیده با سبیل‌های پرپشت و مو‌های آشفته. او چند روزی هم جلوی دوربین رفت، اما در مسیر همکاری با محسن قرایی به مشکل خورد.

اختلاف نظر آن‌ها در طول کار به اندازه‌ای زیاد شدکه در نهایت منجر به کناره‌گیری شهاب حسینی از فیلم شد. بعد از خداحافظی شهاب با پروژه، هادی حجازی‌فر جایگزین او شد تا ایفاگر نقش دهدار شود. گریم حجازی‌فر تقریبا نزدیک به همان گریم شهاب حسینی است.

فیلم «بی همه‌چیز» نخستین بار در جریان برگزاری سی ونهمین جشنواره فیلم فجر روی پرده رفت و بعد از آن زمستان سال ۱۴۰۰ اکران عمومی شد. «بی همه چیز» جز فیلم‌هایی بود که در دوران بازگشایی سینما‌ها بعد دوران کرونا به نمایش درآمد.

این فیلم در اکران عمومی خود توانست نزدیک به ۱۰ میلیارد تومان فروش کند. «بی همه چیز» همزمان با آغاز نوروز ۱۴۰۳ وارد چرخه اکران آنلاین شد.

عکس| شمایل شهاب حسینی در «بی همه چیز»

منبع: فیلم  نیوز

 

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین