کد خبر: ۹۰۰۳۲۵
تاریخ انتشار : ۰۵ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۵:۱۹

آزادی ۲ زن جوان و کودک ۴ ساله از چنگ گروگانگیر مسلح

مردی مسلح که دو زن جوان و دختری چهار ساله را گروگان گرفته بود، دستگیر شد.
آزادی ۲ زن جوان و کودک ۴ ساله از چنگ گروگانگیر مسلح
آفتاب‌‌نیوز :

فرمانده یگان های ویژه پاسداران استان اصفهان از شناسایی و دستگیری گروگانگیر مسلح و آزاد سازی دختر بچه 4 ساله و دو زن جوان در کمتر از 3 ساعت طی یک عملیات منسجم و ضربتی توسط پلیس نوپو یگان های ویژه پاسداران خبر داد.

سردار رضا نصیری در تشریح این خبر اظهار کرد: در پی اعلام فرماندهی انتظامی استان مبنی بر وقوع یک مورد گروگانگیری، بلافاصله یک تیم تخصصی از عوامل نوپو این یگان به محل اعزام و عملیات رهاسازی گروگان ها را آغاز کردند، در بررسی اولیه موضوع مشخص شد متهم به دلیل اختلافات مالی و خانوادگی با برنامه ریزی قبلی اقدام به گروگان گرفتن یک دختر بچه 4 ساله و دو نفر از خانواده برادرش در منزل شخصی خود کرده و با سلاح گرم قصد آسیب رساندن به آنها را دارد.

وی در ادامه افزود: متهم با اعمال خشونت و تهدید به قتل خانواده خود باعث ایجاد رعب و وحشت برای مردم و ساکنین محله شده بود که با ورود تیم تخصصی رهایی گروگان و انجام عملیات روانی و مذاکره از اقدامات بعدی وی جلوگیری بعمل آمد.

سردار نصیری بیان کرد: پس از انجام اقدامات فنی و تخصصی توسط عوامل حاضر در صحنه، ماموران نوپو در یک عملیات ضربتی و برق آسا بدون هیچ گونه درگیری و آسیب به گروگان ها، گروگانگیر را دستگیر کردند.

فرمانده یگان ویژه پاسداران استان اصفهان تاکید کرد: در بازرسی از مخفیگاه فرد گروگانگیر یک قبضه سلاح برنو با 41 فشنگ و 23 فشنگ جنگی اسلحه کلاشینکف و 11 فشنگ اسلحه وینچستر و تعدادی سلاح سرد از نوع قمه و چاقو، کشف و ضبط شد و تحویل مراجع قضایی شد.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین