کد خبر: ۹۰۱۴۴۹
تاریخ انتشار : ۱۳ فروردين ۱۴۰۳ - ۲۰:۵۴
در جریان حمله اسرائیل به کنسولگری ایران، برخی فرماندهان ارشد سپاه شهید شدند

امیرعبداللهیان: نتانیاهو تعادل روانی خود را کاملا از دست داده است

وزیر امور خارجه ایران در تماس تلفنی همتای سوریه‌ای خود حمله به ساختمان کنسولگری ایران در دمشق را عبور از همه تعهدات و کنوانسیون‌های بین‌المللی خواند و گفت که نتانیاهو تعادل روانی خود را کاملا از دست داده است.
امیرعبداللهیان: نتانیاهو تعادل روانی خود را کاملا از دست داده است
آفتاب‌‌نیوز :

در پی حملات عصر امروز (دوشنبه) ۱۳ فروردین اسرائیل به ساختمان بخش کنسولی سفارت ایران در دمشق، فیصل المقداد وزیر امور خارجه سوریه با حسین امیرعبداللهیان تماس گرفت. 

دو وزیر در این تماس تلفنی ابعاد مختلف این جنایت را بررسی کردند.

وزیر امور خارجه سوریه در این گفتگو حملات جنایتکارانه رژیم صهیونیستی را به شدیدترین عبارت محکوم کرد و آن را نقض فاحش مقررات بین‌المللی بویژه کنوانسیون روابط دیپلماتیک ۱۹۶۱ وین خواند.

امیرعبداللهیان نیز ضمن تشکر از حضور وزیر خارجه سوریه در محل سفارت ایران در دمشق، گفت: نتانیاهو به دلیل شکست‌های پی در پی رژیم اسرائیل در غزه و دست نیافتن به اهداف جاه طلبانه صهیونیست‌ها، تعادل روانی خود را کاملا از دست داده است.

وزیر امور خارجه ایران حمله به ساختمان کنسولگری ایران در دمشق را عبور از همه تعهدات و کنوانسیون‌های بین‌المللی خواند و مسوولیت عواقب این اقدام را متوجه رژیم صهیونیستی دانست و بر ضرورت واکنش جدی جامعه جهانی نسبت به این گونه اقدامات جنایتکارانه تاکید کرد.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
خبرهای مرتبط
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین