کد خبر: ۹۰۱۷۰۵
تاریخ انتشار : ۱۵ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۳:۴۳

رشد ۵۷۰۰ واحدی شاخص کل بورس

بازار سرمایه در روز رشد شاخص ساز‌ها توانست با رشدی ۵۶۰۰ واحدی به ارتفاع ۲ میلیون و ۲۵۰ هزار واحد برسد.
رشد ۵۷۰۰ واحدی شاخص کل بورس
آفتاب‌‌نیوز :

بازار سهام معاملات روز جاری را بر خلاف روز گذشته در دامنه‌ی مثبت آغاز کرد، اما رفته رفته بر فشار عرضه‌ها افزوده شد به شکلی که شاخص کل در نهایت رشد اندکی را تجربه کرد و شاخص هم وزن نیز ریزشی جزئی را پشت سر گذاشت؛ بنابراین در پایان معاملات امروز شاخص کل بورس اوراق بهادار با رشدی ۵۶۰۰ واحدی به ۲ میلیون و ۲۵۰ هزار واحد رسید. همچنین شاخص کل هم‌وزن با ریزشی جزئی به ارتفاع ۷۵۹ هزار واحد رسید.

گفتنی است سه نماد «فملی»، «فولاد» و «نوری» بیشترین تأثیر در شاخص کل بورس و سه نماد «تجلی»، «وسپهر» و «فزر» بیشترین تأثیر را در شاخص فرابورس داشته‌اند، همچنین سه نماد «ذوب»، «خودرو» و «فملی» سه نماد پرتراکنش بازار بورس و سه نماد «آردینه»، «خاور» و «فنر» سه نماد پرتراکنش در بازار فرابورس در روز جاری بودند.

لازم به ذکر است که ارزش معاملات خُرد در بازار امروز مورخ ۱۵ فروردین ماه ۱۴۰۳، مبلغ ۴ هزار میلیارد تومان بود. گفتنی است حقیقی‌ها در روز جاری حدود ۳۰۰ میلیارد تومان از بازار سهام خارج کردند.

در بازار امروز ۱۸۲ نماد در محدوده مثبت و ۲۴۲ نماد در محدوده منفی و در بازار فرابورس ۱۷۵ نماد در محدوده مثبت و ۱۵۸ نماد در محدوده منفی معامله شدند.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین