کد خبر: ۹۰۱۷۹۶
تاریخ انتشار : ۱۵ فروردين ۱۴۰۳ - ۲۰:۱۷

تردد و توقف خودرو و موتور در مسیر‌های راهپیمائی روز قدس ممنوع است

رئیس پلیس راهور شرق استان تهران گفت: تردد و توقف خودرو و موتور در مسیر‌های راهپیمائی روزقدس در شرق استان تهران ممنوع است.
تردد و توقف خودرو و موتور در مسیر‌های راهپیمائی روز قدس ممنوع است
آفتاب‌‌نیوز :

سرهنگ علی سلیمانی بعد از ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران ا ظهار کرد: محدودیت‌های ترافیکی روز جهانی قدس در روز جمعه در شرق استان تهران اجرا می‌شود.

وی افزود: در سطح معابر ورامین محدودیت‌ها از ساعت هفت صبح روز جمعه ۱۷ فروردین ماه از میدان امام حسین (ع) به سمت میدان امام خمینی (ره) و به سمت مسجد صاحب الزمان (عج) اعمال و تا پایان برگزاری مراسم راهپیمایی و نماز جمعه ادامه خواهد داشت.

رئیس پلیس راهور شرق استان تهران افزود: در دیگر شهرستان‌ها نیز در مسیر‌های راهپیمایی تردد و توقف هرگونه خودرو و موتورسیکلت ممنوع است و مأموران راهنمایی و رانندگی اجازه تردد به هیچ خودرویی را نخواهند داد.

سلیمانی اضافه کرد: برای اینکه حضور مردم در راهپیمایی تسهیل شود، ناوگان حمل و نقل عمومی استان به ویژه اتوبوسرانی اقدام به جابه جایی مسافران از میادین اصلی به سمت مسیر‌های راهپیمایی خواهند کرد.

وی از شهروندان خواست، با خودروی شخصی به محل برگزاری راهپیمایی نیایند و برای ایاب و ذهاب از ناوگان حمل و نقل عمومی استفاده کنند.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین