کد خبر: ۹۰۸۹۵۵
تاریخ انتشار : ۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۲:۵۳

حمایت رسانه اصولگرا از حکم حبس ساداتی نژاد؛ درس عبرتی خواهد شد

«ماجرای ساداتی‌نژاد البته درس عبرتی هم برای مسئولانی خواهد شد که یا با علم به ناکارآمدی خود، قبول سمت کرده‌اند و یا بر سر سفره بیت‌المال احساس گشاده‌دستی می‌کنند!»
حمایت رسانه اصولگرا از حکم حبس ساداتی نژاد؛ درس عبرتی خواهد شد
آفتاب‌‌نیوز :

سایت اصولگرای مشرق از حکم حبس ساداتی نژاد، وزیر سابق جهاد کشاورزی حمایت کرد و خواستار انتقال وی به زندان شد.

این رسانه نوشت: با اعلام رسمی رئیس قوه قضائیه مشخص شد که وزیر سابق جهاد کشاورزیِ دولت در پرونده چای دبش مرتکب جرم شده است.

حجت‌الاسلام محسنی اژه‌ای، رئیس قوه قضائیه به تازگی طی سخنانی در دانشگاه یاسوج و در پاسخ به مطالبه دانشجویان پیرامون وضعیت پرونده قضایی وزیر سابق جهاد کشاورزی گفت: وزیر سابق (ساداتی نژاد)؛ محاکمه و تا اینجا به ۳ سال زندان محکوم شده است. [۲]*اقدام شجاعانه قوه قضائیه از ۲ حیث ویژه باید مورد توجه قرار گیرد.

نخست شجاعت دستگاه قضایی برای برخورد با دانه‌درشت‌ترین مقامات مدخل در یک پرونده فساد است که نشان می‌دهد مدعیان وجود "فساد سیستماتیک" در ایران دروغ می‌گویند و هیئت حاکمه کشور هیچ تعارف، مداهنه و پذیرشی در قبال فساد؛ از جانب هرکس که باشد، ندارند؛ و دوم تمسّک قاضی‌القضات به مسئله تشهیر و نام بردن از مجرمان پرونده است که تا پیش از این بعضا با تعارف‌ها و خجالت‌هایی همراه بوده است.

اکنون، اما می‌بینیم که رئیس دستگاه قضایی به صراحت هرچه تمامتر از وزیر مجرم دولت نام می‌برد و او را بر اساس قاعده عقلانی تشهیر به مردم و افکار عمومی معرفی می‌کند.

ماجرای ساداتی‌نژاد البته درس عبرتی هم برای مسئولانی خواهد شد که یا با علم به ناکارآمدی خود، قبول سمت کرده‌اند و یا بر سر سفره بیت‌المال احساس گشاده‌دستی می‌کنند!

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین