کد خبر: ۹۰۹۸۰۷
تاریخ انتشار : ۰۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۳:۳۸

جنجال یک رسانه خارجی در مراسم تشییع رئیس جمهور؛ ماجرا چه بود؟

کاربران فضای مجازی ویدیو‌هایی از اعتراض مردم به شیطنت یک خبرنگار خارجی در مراسم تشییع پیکر رئیس‌جمهور و همراه او را منتشر کردند.
جنجال یک رسانه خارجی در مراسم تشییع رئیس جمهور؛ ماجرا چه بود؟
آفتاب‌‌نیوز :

از ساعتی قبل ویدیو‌هایی با عنوان اعتراض مردم به شیطنت یک خبرنگار آلمانی در بلوار کشاورز تهران در حال انتشار است. 

مجید شاکری، اقتصاددان و استاد دانشگاه در توضیح این ویدیو‌ها نوشته است: «خبرنگار که ظاهرا آلمانی است، در ابتدای خیابان نادری بعد از نماز و متفرق شدن جمعیت، از خیابان خالی فیلم می‌گرفت که یعنی کسی در مراسم شرکت نکرده. مردم متوجه شده‌اند و تا (هتل) اسپیناس دنبالش آمده‌اند که باید نوار جعلی را پس بدهد.»

خبرگزاری ایسنا نوشت: پس از آن، خبرنگار ما با یکی از حاضران در صحنه که از خبرنگاران سابق اجتماعی است، تماس گرفت و او نیز صحت ماجرا را تایید کرد و گفت: «من روبروی هتل اسپیناس حضور داشتم و می‌دیدم که مردم در حال اعتراض هستند. آنطور که گفته می‌شد، زمانی که مردم در خیابان انقلاب در حال تشییع پیکر‌ها بوده‌اند، خبرنگار آلمانی از بلوار کشاورز فیلم می‌گرفت که مثلا بگوید کسی نیامده است. یکی از مردم موضوع را متوجه شده و با فریاد بقیه را هم متوجه موضوع کرده است و تا هتل اسپیناس همه دور این خبرنگار جمع شده‌اند و مردم خیلی شاکی هستند».

او همچنین گفت که «یکی از کسانی که جلوتر از ما بود، می‌گفت که یگان ویژه گفته خبرنگار عذرخواهی کرده است».

در ساعات گذشته، فیلم‌های مختلفی از اعتراض به این خبرنگار روبروی هتل اسپیناس در فضای ایکس (توئیتر سابق) منتشر شده است. 

این در حالی است که عکس‌ها و ویدیو‌های متعددی از ازدحام و شلوغی مراسم تشییع شهدای خدمت منتشر شده است و بسیاری از شبکه‌های خارجی در بستر‌های مختلف در حال پخش زنده مراسم بودند یا به آن پرداختند. 

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین