کد خبر: ۹۰۹۹۵۹
تاریخ انتشار : ۰۴ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۱:۴۳

فیلم| جنگ آتشین مرد آتش‌افکن با هنرمندان خیابانی

گروهی از هنرمندان خیابانی در شهر مورلیای مکزیک بر سر حق اجرا در خیابان با یکدیگر درگیر شدند.
فیلم| جنگ آتشین مرد آتش‌افکن با هنرمندان خیابانی
آفتاب‌‌نیوز :

یک هنرمند خیابانی که برای امرار معاش از آتش‌افکن استفاده می‌کند از ابزار حرفه خود استفاده کرد تا اعضای یک گروه موسیقی ماریاچی مکزیکی را در یک دعوای خیابانی به آتش بکشد.

گزارش شده است که این نزاع وحشیانه بر سر حق اجرا در شهر مورلیا مکزیک رخ داده است. دعوای عجیب و غریب، ظاهراً بر سر حق اجرا در یک گوشه خیابان پرسود، باعث شد که مرد آتش‌افکن به اعضای گروه موسیقی حمله کند.

ماریاچی‌ها که اکثراً پیراهن‌های سفید سنتی و شلوار‌های مشکی پوشیده‌اند و تعدادی گیتار به همراه دارند، در حال فرار دیده می‌شوند. آن‌ها به سرعت لباس‌های سوزان خود را در می‌آورند و حتی یکی دیده می‌شود که برای خاموش کردن شعله‌ها روی زمین غلت می‌خورد.

فیلم دوربین‌های مداربسته از این دعوای وحشیانه، یکی از ماریاشی‌ها را در حال تعقیب مرد آتش‌افکن نشان می‌دهد که او را در یک خیابان شلوغ گیر انداخته و مورد ضرب و شتم قرار می‌دهد.

از آنجایی که رقابت برای گرفتن انعام در مکزیک بسیار شدید است، هنرمندان خیابانی و شیشه‌شوی‌ها اغلب از قلمرو خیابانی خود دفاع می‌کنند.

مشخص نیست که درگیری چگونه آغاز شد. پلیس در بیانیه‌ای اعلام کرد که هیچکس دستگیر نشده و فقط فرد آتش‌افکن باید در بیمارستان مداوا شود. پلیس گفت که این فرد گفته او با ماریاچی‌ها دعوا کرده است و سپس به او حمله کردند.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین