کد خبر: ۹۱۰۵۲۶
تاریخ انتشار : ۰۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۱:۵۶

حسینی باز هم از بیرانوند پیش افتاد/ دروازه‌بان استقلال در رده دوم قرار دارد

با پایان هفته بیست و هشتم مسابقات لیگ برتر تعداد گل‌های خورده تیم پرسپولیس باز هم از استقلال بیشتر شد.
حسینی باز هم از بیرانوند پیش افتاد/ دروازه‌بان استقلال در رده دوم قرار دارد
آفتاب‌‌نیوز :

با توجه به نتایج رقم خوره در هفته‌های گذشته شرایط به گونه‌ای رقم خورده بود که تیم پرسپولیس توانست در پایان هفته بیست و هفتم با ۱۴ گل خورده عنوان بهترین خط دفاعی را به خود اختصاص بدهد این در حالی بود که استقلال با ۱۵ گل خورده تا پایان همان هفته، دومین خط دفاعی برتر را از آن خود کرده بود.

اما در پایان هفته بیست و هشتم و به ثمر رسیدن سه گل از سوی استقلال خوزستان مقابل پرسپولیس تعداد گل‌های خورده این تیم به عدد ۱۷ افزایش یافت، اما استقلال در دیدار مقابل نساجی با کلین‌شیت مجدد سیدحسین حسینی تعداد گل‌های خورده خود را روی عدد ۱۵ نگه داشت تا این بار اختلاف گل‌های خورده استقلال و پرسپولیس به ۲ گل افزایش پیدا کند.

در حال حاضر تیم استقلال با ۱۵ گل خورده بهترین خط دفاعی این فصل مسابقات لیگ برتر از آن خود کرده و حسینی با ۱۶ کلین شیت (یکی از کلین شیت‌های این فصل استقلال در دیدار با تراکتور در غیاب حسینی رقم خورد) پس از حسین پورحمیدی با ۱۷ بار کلین‌شیت در ۲۸ هفته در رده دوم بهترین دروازه بانان این فصل قرار دارند البته تیم تراکتور با پورحمیدی ۲۱ گل خورده دارد و استقلال ۱۵ بار دروازه اش را باز شده دیده.

بیرانوند در ۴ دیدار پرسپولیس به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه مچ درون دروازه قرارنگرفت و جانشینش امیررضا رفیعی ۴ مسابقه را بدون گل خورده پشت سرگذاشت. حسینی نیز در یک بازی محروم بود و خالدآبادی در تبریز دروازه استقلال را روبروی تراکتور بسته نگه داشت.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین