کد خبر: ۹۱۰۷۱۶
تاریخ انتشار : ۰۷ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۱:۰۵
رسانه اصولگرا مدعی شد

ورود اصلاح طلبان به انتخابات با راهبرد مشارکت مشروط؛ بازگشت بهزاد نبوی به جلسات جبهه اصلاحات

حضور بهزاد نبوی در نشست امروز جبهه اصلاحات و اشاره دبیرکل حزب ندای ایرانیان به متفاوت بودن این جلسه از آن جهت قابل توجه است که نبوی در جریان رقابت‌های انتخابات مجلس دوازدهم به واسطه مخالفت با رویکرد اتخاذ شده از سوی هیئت رئیسه جبهه اصلاحات، در جلسات این جبهه شرکت نمی‌کرد.
ورود اصلاح طلبان به انتخابات با راهبرد مشارکت مشروط؛ بازگشت بهزاد نبوی به جلسات جبهه اصلاحات
آفتاب‌‌نیوز :

جبهه اصلاحات ایران با دستور کار بررسی نحوه حضور انتخابات ریاست جمهوری تشکیل جلسه داد.

براساس پیگیری‌ها، اعضا پس از بحث و بررسی درباره استراژی‌های مختلف برای حضور در عرصه انتخابات در نهایت استراتژی مشارکت مشروط را به عنوان راهبرد خود در انتخابات آتی در نظر گرفتند. به این معنا که جبهه اصلاحات در صورتی در عرصه انتخابات مشارکت فعال خواهد داشت که حداقل یکی از کاندیداهای مورد اجماع در این جبهه مورد تایید شورای نگهبان قرار گیرد.

البته آنطور که خبرنگار ما کسب اطلاع کرد، اعضا در جلسه وارد مصادیق و گزینه‌های احتمالی نشدند و ادامه بررسی‌ها به جلسه بعدی این جبهه موکول شده که گویا قرار است در ۴۸ تا ۷۲ ساعت آینده برگزار شود.

چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به دلیل شهادت ابراهیم رئیسی در سانحه سقوط بالگرد یکسال زودتر از موعد و در تاریخ ۸ تیر ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

سیدشهاب طباطبایی دبیرکل حزب ندای ایرانیان با انتشار عکسی مشترک با بهزاد نبوی که در حاشیه نشست جبهه اصلاحات گرفته شده، این نشست را متفاوت با جلسات پیشین اصلاح‌طلبان قلمداد داد.

حضور بهزاد نبوی در نشست جبهه اصلاحات و اشاره دبیرکل حزب ندای ایرانیان به متفاوت بودن این جلسه از آن جهت قابل توجه است که نبوی در جریان رقابت‌های انتخابات مجلس دوازدهم به واسطه مخالفت با رویکرد اتخاذ شده از سوی هیئت رئیسه جبهه اصلاحات، در جلسات این جبهه شرکت نمی‌کرد.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین