کد خبر: ۹۱۱۵۸۶
تاریخ انتشار : ۱۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۳:۱۵

بیانیه سفارت ایران در تکذیب ادعاهای رسانه‌های سوئد

سفارت جمهوری اسلامی ایران در سوئد در خصوص اخبار منفی اخیر مندرج در رسانه‌های سوئد طی بیانیه‌ای اعلام کرد: توجه به منابع این اخبار، کذب بودن آنها را کاملا روشن می‌کند.
بیانیه سفارت ایران در تکذیب ادعاهای رسانه‌های سوئد
آفتاب‌‌نیوز :

سفارت جمهوری اسلامی ایران در خصوص اخبار منفی اخیر مندرج در رسانه‌های سوئد طی بیانیه‌ای تاکید کرد: توجه به منابع این اخبار، کذب بودن آنها را کاملا روشن می‌کند.

 در شرایطی که جنایات، رفتارهای غیرانسانی، نسل کشی، و اعمال هولناک و شرم آور رژیم کودک کش اسرائیل علیه مردم بی گناه فلسطین، همه جهانیان را در شوک فرو برده و قلب همه آزادگان جهان را به درد آورده است،  متاسفانه برخی از رسانه‌های سوئد، به ادعاهای کذب و بی اساس رسانه‌ها و دستگاه‌های  وابسته به این رژیم سفاک استناد کرده  و گزاره‌هایی سراسر دروغ و مجعول را علیه جمهوری اسلامی ایران منتشر کرده اند.

 در رد این ادعاهای عجیب، همین بس که منبع آنها  رسانه‌ها و دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی رژیم اسرائیل است. دستگاه اطلاعاتی و امنیتی  رژیمی‌که سابقه آن  در جعل اخبار و گزارشها، در جریان نسل کشی این رژیم در غزه بر همگان ثابت شده است. به نحوی که علیرغم کشتار وحشیانه مردم بی گناه در روز روشن، با تولید اخبار و گزارشهای جعلی، با پر رویی تمام، خود را مبرا می‌کند  و به  صورتی بی شرمانه، جنایات شوکه کننده خود را توجیه مینماید.

از رسانه‌های سوِئد این انتظار وجود دارد که به ادعاها و گزارشهای منتشر شده توسط  رژیم اسرائیل به هیچ وجه اعتماد نکنند و همسو با جریان عظیم جهانی، از ظرفیت خود برای متوقف کردن جنایات رژیم صهیونیستی در فلسطین استفاده نمایند.

 

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین