کد خبر: ۹۱۱۶۱۰
تاریخ انتشار : ۱۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۷:۰۹

همتی پس از ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری چه گفت؟

همتی پس از ثبت نام در انتخابات با بیان اینکه امروز دیگر زمان آزمون و خطا نیست، گفت: آینده این کشور در دست جوانانی است که به دنبال یک زندگی با عزت و همراه با رفاه هستند، جوانانی که به حق اصلاح امور را از مسئولان می‌خواهند.
همتی پس از ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری چه گفت؟
آفتاب‌‌نیوز :

عبدالناصر همتی رئیس بانک مرکزی دولت روحانی پس از ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری در جمع خبرنگاران گفت: ۳ سال پیش هنگام ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری۱۴۰۰، به یک نکته اشاره کردم آن نکته این بود که امروز جایگاه اقتصادی کشور و رفاه و آسایش ملت بزرگ ایران همتراز با همت، فداکاری، شجاعت، تلاش و صبوری آن‌ها نیست و هیچ امری مهم‌تر از معیشت و رفاه مردم شریف ایران نمی‌باشد.

همتی ادامه داد: آینده این کشور در دست جوانانی است که به‌دنبال یک زندگی با عزت و همراه با رفاه، بدون دغدغه‌های بیهوده سیاسی هستندجوانانی که به حق اصلاح امور را از مسئولان می‌خواهند. امروز دیگر زمان آزمون و خطا نیست.

وی افزود: مردم انتظار دارند که مسئولان بدون شعار زدگی و بازی با الفاظ، امورات اقتصادی آن‌ها را ساماندهی کنند. امروز دیگر زمان شعار‌های بی حاصل و وعده‌های تو خالی نیست. امروز شما و من می‌دانیم که تنها راه اصلاح امور مشارکت فعال شما در انتخابات و رای قاطع شما به توقف روند‌هایی است که اوضاع اقتصادی‌شان کشور را به مرز‌های بحرانی رسانده است. من به پشتوانه رای شما متعهد به اصلاح امور در بدنه اجرایی کشور با هدف حذف فرآیند‌های فساد خیز و تورم‌زا هستم.

همتی گفت: من آمده ام که بگویم امروز همچنان امیدوار به آینده هستم. با دیدن جوانان تحصیل‌کرده و آماده کار و اشتیاق زنان و مردان ایرانی جهت فردای بهتر برای خود و فرزندانشان امیدواری من هر روز بیشتر می‌شود. امروز دیگر زمان آزمون و خطا نیست. مردم انتظار دارند که مسئولان بدون شعار زدگی و بازی با الفاظ، امورات اقتصادی آن‌ها را ساماندهی کنند. امروز دیگر زمان شعار‌های بی حاصل و وعده‌های تو خالی نیست. تجربه‌های چهل ساله مدیریتی من در بخش‌های مختلف گواه بر این است که تنها با همکاری و استفاده از نیرو‌های کارآمد و دوری از تنش‌های بیهوده سیاسی و استفاده از یافته‌های علم اقتصاد میتوان شرایط اقتصادی شما مردم را بهبود بخشید. تمام تلاش من تعامل با همسایگان گسترش روابط اقتصادی با همه کشور‌هایی که به نوعی در خدمت منافع ملی ما قرار میگیرند و تکیه بر دیپلماسی ورزیده و چابک برای رفع تحریم‌ها و گشایش مراودات با دنیا خواهد بود. در روز‌های آینده برنامه جامع من در پیش روی شما خواهد بود.

همتی در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم با مشارکت خود در انتخابات امکان اجرا شدن این برنامه را فراهم کرده و کشور را در ریل رشد و پیشرفت قرار دهید.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین