کد خبر: ۹۱۲۱۱۶
تاریخ انتشار : ۱۴ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۸:۳۰

انصراف محسن رضایی از کاندیداتوری

محسن رضایی با انتشار بیانیه‌ای از کاندیداتوری انصراف داد.
انصراف محسن رضایی از کاندیداتوری
آفتاب‌‌نیوز :

 محسن رضایی با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد:

در این مقطع حساس قصد نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری را ندارد و همت خود را صرف اجماع سازی و کمک به دولت آینده می‌نماید و به زودی در این خصوص با مردم صحبت خواهد کرد.

متن این اطلاعیه به این شرح است:

وَ اعْتَصِمُوا بِحَبْلِ اللَّهِ جَمِیعاً وَ لا تَفَرَّقُوا

ملت شریف و عزیز ایران پس از شهادت مظلومانه رییس جمهور شهید و یاران و همراهان او و در ادامه تشییع باشکوه و تاریخی آن شهدای گرانقدر توسط مردم قدرشناس ایران اسلامی، جمهوری اسلامی ایران بر اساس متن مصرح قانون اساسی، انتخابات ریاست جمهوری را برای انتخاب رییس جمهور جدید در ۸ تیرماه برگزار می‌کند.

همانگونه که رهبر معظم انقلاب در سخنرانی امروز خود فرمودند: انتخابات پیش رو مکمل حماسه بدرقه شهیدان است. به همین جهت، حضور پرشور ملت ایران در انتخابات ۸ تیرماه و رقم زدن حماسه دیگری برای تشکیل دولتی قوی، هم سرعت پیشرفت کشور را افزایش می‌دهد و هم بر عمق راهبردی ایران عزیزمان در منطقه و جهان خواهد افزود؛ لذا همه مردم را به حضور پرشور در این انتخابات دعوت می‌نمایم.

در پایان، ضمن تشکر از همه عزیزانی که از بنده برای حضور در صحنه انتخابات دعوت کردند، در این برهه حساس، وحدت نیرو‌های انقلاب را یک ضرورت می‌دانم و تمام همت خود را برای اجماع سازی و سپس کمک به دولت منتخب قرار داده ام و این را به صلاح کشور و انقلاب می‌دانم.

اطمینان راسخ دارم که برای اداره بهتر و مطلوب‌تر کشور باید از فردگرایی عبور کرد و تنها با اجماع همه نیرو‌های انقلاب و با برادری در میان آنان است که می‌توان گام‌های بزرگ برداشت.

سرباز وطن

محسن رضایی ۱۴ خرداد ۱۴۰۳

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین