کد خبر: ۹۱۲۵۷۱
تاریخ انتشار : ۱۷ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۴:۳۱
جانشین فرمانده انتظامی کشور:

۷۰۰۰ هزار نفر نیروی پلیس برای کنترل سواحل شمال مستقر می‌شوند

جانشین فرمانده انتظامی کشور گفت: طبق گزارشی که به ما داده‌اند هفت هزار نفر نیروی انتظامی بصورت مستقیم در استان‌های شمالی برای کنترل سواحل و تفرجگاه‌ها و ایجاد نظم در سواحل شمال کشور مستقر می‌شوند.
۷۰۰۰ هزار نفر نیروی پلیس برای کنترل سواحل شمال مستقر می‌شوند
آفتاب‌‌نیوز :

قاسم رضایی جانشین فرمانده انتظامی کشور در بازدید از ساحل فرح آباد ساری اظهار داشت: آغاز فصل گرما را داریم و یکی از تفرجگاه‌ها استفاده از سواحل است.

وی افزود: طبق گزارشی که به ما داده‌اند هفت هزار نفر نیروی انتظامی بصورت مستقیم در استان‌های شمالی برای کنترل سواحل و تفرجگاه‌ها و ایجاد نظم در سواحل شمال کشور مستقر می‌شوند.

سردار رضایی تصریح کرد: نظارت در سواحل مازندران برای ایجاد امنیت اجتماعی و ایجاد آرامش برای همه مردم و مسافران انجام می‌شود.

جانشین فرمانده انتظامی کشور خاطرنشان کرد: مسافران چه زن و چه مرد در سواحل باید به قانون احترام بگذارند و کسی که رعایت هنجار‌های قانونی مثل حجاب را رعایت نکند جرم مشهود است و وظیفه انتظامی این است که این مسئله را مدیریت کند.

وی افزود: تاکنون گزارشی مبنی بر عدم تمکین به قانون از سوی مسافران نداشتیم و عمدتا به قانون تمکین کردند.

رضایی از برخورد با هرگونه هنجارشکنی در سواحل برابر با قانون خبر داد.

جانشین فرمانده انتظامی کشور در ادامه تاکید کرد: وضع قانون سختگیرانه برای پیشگیری از وقوع جرم یکی از برنامه‌هاست و لازم است همه افراد قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت کنند.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین