کد خبر: ۹۱۳۴۴۲
تعداد نظرات: ۵ نظر
تاریخ انتشار : ۲۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۵:۲۴

زاکانی با تمجید از دولت رئیسی، دعوا را شروع کرد /حمله به پزشکیان!

نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: همه ما برای تداوم راه شهید رئیسی تکالیف سنگینی داریم. البته سوابق، کارنامه و مواضع نامزد‌ها در این باره برای مردم روشن است.
زاکانی با تمجید از دولت رئیسی، دعوا را شروع کرد /حمله به پزشکیان!
آفتاب‌‌نیوز :

علیرضا زاکانی نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در نخستین جلسه ستاد‌های استانی و اقشاری، اظهار کرد: همه ما برای تداوم راه شهید رئیسی تکالیف سنگینی داریم. البته سوابق، کارنامه و مواضع نامزد‌ها در این باره برای مردم روشن است. یکی از موضوعات مهم، تبدیل تهدید به فرصت است. به‌عنوان مثال شهرداری تهران در دوره قبل از ما، ابربدهکار بانکی بود و شهردار قبل در تلویزیون رسما گفت نمی‌توانم اداره کنم، چون بدهی سنگین داریم. ما به لطف خدا با تعامل درست با سیستم بانکی کشور، ۱۷۰ هزار میلیارد تومان بدهی شهرداری را ابتدا با مذاکره و حذف جرایم حدود ۱۰ ساله، به ۸۱ همت کاهش دادیم و سپس نزدیک ۴۰٪ آن را تسویه کردیم و همان را پایه سرمایه گذاری بانک‌ها در پروژه‌های شهری کردیم.

نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تاکید کرد: نکته دیگر اینکه برای همه ما نامزد‌های انتخابات ریاست جمهوری، ضروری است نسبت به سوابق و عملکرد ۴۵ سال گذشته شفاف باشیم. هیچ‌یک از ما ۶ نفر نمی‌تواند طلبکار مردم باشد؛ همه ما به مردم بدهکاریم و باید پاسخگو باشیم.

زاکانی مدعی شد: بنده نماینده بودم و یکی از آقایان نامزد‌های کنونی وزیر بهداشت بود. متوجه خطا در آزمون دستیاری شدم و درخواست اطلاعات کردم، پاسخ ناقص دادند و مجبور به تحقیق و تفحص شدیم. معلوم شد آن زمان سوالات آزمون دستیاری را نفری ۳۰ میلیون تومان فروخته بودند و ۲۱ نفر در دادگاه محکوم شدند، اما آقای وزیر یا بی‌اطلاع بود یا از یک بی‌عدالتی محض دفاع می‌کرد. باید کاری کرد که در زندگی مردم گشایش ایجاد شود لذا شخصی که می‌خواهد مسئولیت قوه مجریه را بر عهده بگیرد باید بتواند کار مردم را حل کند، باید معیشت، سلامت، رفاه و مسکن مردم حل شود بنابراین باید بدون حرف درمانی در عمل مشکل مردم را حل کنیم.

نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، گفت: یک ظرفیت بی نظیری در کشور برای حل مشکلات وجود دارد که می‌توان آن را به کار گرفت و راه حل آن این است که ما بفهمیم تهدیدات چیست و آن‌ها را به فرصت تبدیل کنیم و سپس در نهایت آن‌ها را به زندگی مردم منتقل کنیم. حوزه‌های مختلف کشور امروز می‌تواند با حداقل سرمایه حداکثر خروجی مثبت را داشته باشد، رئیس جمهور آینده باید در تمامی حوزه‌ها برنامه داشته باشد و بر موضوعات مختلف دارای برنامه باشد. کشور دارای شرایط پایدار است، البته مشکلات وجود دارد که قابل حل است، تحریم وجود دارد، اما ابتدای رفع آن از توانمندی داخلی شکل می‌گیرد و لذا این کار عبثی است که بدون توانمندی داخلی مقابل دشمن گردن کج کنیم، زیرا دشمن از این طریق آثار تحریم را تشدید می‌کند. باید از تمامی فرصت‌های داخلی و خارجی برای حل مشکلات استفاده کنیم، ما به واسطه تکلیفی که برای خود احساس می‌کردیم وارد عرصه انتخابات شدیم و امیدواریم امتداد راه ما همچون شهیدان رجایی و رئیسی شود. ما باید با رعایت احترام و به نحو احسن رقابت انتخاباتی را داشته باشیم تا الگوی شهید رئیسی ادامه‌دار باشد.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
خبرهای مرتبط
انتشار یافته: ۵
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۵:۴۳ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۱
3
15
الگو نکشید و قدیس پرورش ندید
طوری قدیس میسازی انکار.....
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۵:۵۰ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۱
2
24
اصلی‌ترین هدف از کاندید کردن و نقش دادن به ایشون در این مثلا انتخابات همین زیر میز زدن‌ها و جار و جنجال به سبک شعبون بی مخ راه انداختن‌هاست اما کیه که ایشون رُ نشناسه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۶:۲۹ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۱
2
19
این ...نبایدرئیس جمهوربشه زاکانی...
ناشناس
|
United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland
|
۱۶:۳۳ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۱
2
23
.... تو فکر مردم هستی؟... اگه به فکر مردم باشی... تو این چند سال که به اصلاح شهردار هستی چکاری برای مردم کردی گه الان حرف ...می‌زنی، مردم؟ تو ...اومدی که ..و بقیه رو خراب کنی....
فدایی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۷:۰۳ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۱
2
23
...سهمیه‌ها قانون ی و غیرقانونی ورود به دانشگاه‌ها همین حالا بیداد میکنه
صندلی فروشی وصندلی سهمیه ای قانونی و غیرقانونی مجالس انقلابی و غیر انقلابی
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین