کد خبر: ۹۶۵۶۱
تاریخ انتشار : ۰۷ فروردين ۱۳۸۹ - ۱۴:۳۹
آفتاب‌‌نیوز : آفتاب: به گزارش سما؛ معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با بیان اینکه بازسازی و مرمت بخش هایی از خیابان شریعتی از پل رومی تا پیچ شمیران در حال اجرا است گفت: در تعطیلات نوروزی با توجه به خلوت شدن تهران بازسازی تعدادی از معابر اصلی و مهم شهر در دست اجراست که در این میان بازسازی و مرمت بخش هایی از خیابان شریعتی تا 14 فروردین ماه صورت خواهد گرفت.
مهندس تشکری هاشمی با بیان این مطلب اظهار کرد: بازسازی و مرمت خیابان شریعتی از پل رومی تا پیچ شمیران در محدوده مناطق 1،3 و 7 در حال اجرا است و براساس آخرین ارزیابی ها در محدوده منطقه یک از پل رومی تا پل صدر برای بازسازی پیاده راه سازی عملیات تخریب و بتن ریزی تکمیل شده و اکنون تخریب و نوسازی جداول در دست اجراست.
وی ادامه داد: همچنین در محدود منطقه 3 از پل صدر تا خیابان مینا نیز تاکنون 3800 متر تخریب انجام شده و بخش هایی از بتن ریزی صورت گرفته است و همچنین نوسازی جداول همزمان در حال اجراست.
معاون شهردار تهران در مورد بخش هایی از خیابان شریعتی که در محدوده منطقه 7 واقع شده است نیز گفت: از خیابان مینا تا پیچ شمیران هم کار بازسازی و مرمت خیابان شریعتی با سرعت در حال اجراست و تا کنون تخریب 2000 متر از پیاده رو و بتن ریزی 1200 متر انجام شده و نصب کفپوش سنگی و تخریب و بازسازی جداول در حال اجراست.
وی ادامه داد: در بازسازی خیابان شریعتی آسفالت مجدد برخی از نقاط، بازسازی پیاده روها، جدوال، ایجاد فضاهای سبز، بازسازی و ترمیم بخش هایی از دیواره های خیابان، نصب علائم ترافیکی جدید، ایجاد سرپناه، خط کشی خیابان و بازسازی نهرها در دست اجرا است که امیدواریم با این اقدامات خیابان شریعتی که یکی از مهمترین و طولانی ترین خیابان های شهر است چهره مناسب تری به خود گرفته و تردد شهروندان در این خیابان با سهولت بیشتر صورت گیرد.
تشکری هاشمی خاطرنشان کرد: به دلیل عملیات اجرایی مترو در توسعه شمالی خط یک امکان بازسازی خیابان شریعتی از میدان قدس تا پل رومی در این مقطع وجود ندارد اما در سال جاری و پس از تعطیلات نوروز بازسازی سایر نقاط این خیابان هم با جدیت دنبال خواهد شد.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین