کد خبر: ۱۰۷۲۵۶
تاریخ انتشار : ۱۴ شهريور ۱۳۸۹ - ۱۴:۵۷
آفتاب‌‌نیوز : آفتاب:  وزارت رفاه و تامین اجتماعی در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: 15 تا 25 شهریور آخرین مهلت برای سرپرستان خانواری است که نتوانسته‌اند در مهلت مقرر شماره حساب بانکی خود را در سامانه وزارت رفاه ثبت کنند.

در این اطلاعیه آمده است: بر این اساس آن دسته از سرپرستان خانوار که تا کنون به هر دلیل شماره کارت یا حساب بانکی خود را در سامانه refahi.ir ثبت نکرده‌اند تنها در این فرصت11 روزه می توانند به ثبت شماره حساب بانکی خود در این سامانه اقدام کنند و در غیر این صورت یارانه نقدی به آنها پرداخت نخواهد شد.

در این اطلاعیه تاکید شده است: همه هموطنانی که فرم اطلاعات اقتصادی خانوار را در سال 87 و یا 89 پر کرده و تاکنون شماره حساب خود را اعلام نکرده و متقاضی دریافت یارانه نقدی‌اند باید از این فرصت 11 روزه که از فردا دوشنبه آغاز می‌شود استفاده کنند.

همچنین در این اطلاعیه با اشاره به ثبت موقت برخی شماره حساب‌ها در سامانه refahi.ir آمده است: سرپرستان خانواری که شماره حساب آنها به صورت موقت در این سامانه درج شده است نیز حداکثر تا 25 شهریور فرصت دارند تا به اصلاح شماره حساب خود در سامانه refahi.ir اقدام کنند.

وزارت رفاه و تامین اجتماعی با در نظر گرفتن 3 راه‌کار برای اصلاح شماره حساب این افراد تصریح کرده است: سرپرستان خانواری که شماره حساب آنها به صورت موقت ثبت شده است نخستین راه‌کارشان آن است که شماره حساب بانکی دیگری از خود را که در سامانه refahi.ir به صورت مشخص نمایش داده می شود انتخاب و ثبت کنند.

بر اساس این اطلاعیه مراجعه حضوری افراد به بانک‌ها برای قطعی کردن حساب خود دومین راه حل سرپرستان خانواری است که شماره حساب آنها به صورت موقت ثبت شده است.

وزارت رفاه و تامین اجتماعی در این اطلاعیه افزوده است: سرپرستان خانواری که شماره حساب آنها به صورت موقت ثبت شده است همچنین می‌توانند به بانک مورد نظر خود که قبلا در سامانه اعلام کرده‌اند مراجعه و پس از اطمینان از قطعیت حساب خویش دوباره آن را در سامانه refahi.ir ثبت کنند.

این اطلاعیه افتتاح حساب جدید در یکی از بانک‌های کشور را آخرین راه حل حساب موقتی‌ها برشمرده و تصریح کرده است: این افراد می‌توانند به افتتاح حساب جدید در یکی از بانک‌های کشور اقدام و شماره آن را در سامانه refahi.ir ثبت کنند و سپس با مراجعه دوباره به سامانه مطمئن شوند که ثبت حساب آنها به صورت قطعی صورت گرفته است.

وزارت رفاه و تامین اجتماعی با تشکر از همکاری 4ماهه مردم در ثبت شماره حساب‌های بانکی در پایان این اطلاعیه تاکید کرده است مهلت تعیین شده یعنی 25 شهریورماه دیگر تمدید نخواهد شد.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین