کد خبر: ۱۰۸۶۳۱
تاریخ انتشار : ۳۰ شهريور ۱۳۸۹ - ۱۸:۵۶
در بازدید از تمرین تیم‌های ملی
آفتاب‌‌نیوز : آفتاب: رییس سازمان تربیت بدنی از تمرینات تیم ملی بازدید کرد. 

علی سعیدلو رییس سازمان تربیت بدنی صبح امروز با حضور در کمپ تیم‌های ملی از تمرینات تیم ملی بزرگسالان و نوجوانان بازدید کرد.

او در بدو ورودش به کمپ ابتدا به تمرینات تیم ملی نوجوانان رفت و برای دقایقی نظاره گر تمرینات آنها بود.

سعیدلو سپس به سمت تمرینات تیم بزرگسالان آمد و از همان لحظه اول بنا را بر شوخی گذاشت و رو به افشین قطبی گفت: «روی فرم آمده‌ای آقای قطبی. می‌بینم که شجاعت به خرج داده‌اید و در بین بازیکنان با لباس ورزشی تمرین می‌کنید» 

در ابتدای این بازدید و زمانی که قطبی ملی‌پوشان را در وسط زمین جمع کرد سعیدلو حرف خاصی نزد و تنها عنوان کرد که برای شنیدن حرف‌های ملی‌پوشان به کمپ تیم‌های ملی آمده است. 

ابراهیم میرزاپور اولین بازیکنی بود که به عنوان نماینده بازیکنان درخواست‌هایش را از رییس سازمان تربیت بدنی عنوان کرد.

او با اشاره به اینکه ملی‌پوشان پاداش‌های عقب افتاده خود را دریافت نکرده‌اند، گفت: «قرار بوده تا پاداش‌های بازی‌های قبل را به ما پرداخت کنند که این اتفاق تا به حال نیافتاده است. ضمن اینکه کیفیت لباس‌های ما بسیار بد است و بیشتر بازیکنان با این موضوع مشکل دارند. امیدوارم پس از این حضور شما در کمپ، توجه بیشتری به تیم ملی شود.» 

پس از ابراهیم‌میرزاپور محمد نصرتی دیگر ملی‌پوشی بود که با مطرح کردن مشکلی دیگر گفت: «یکی دیگر از مشکلات ما پرواز‌های تیم ملی است. واقعا خسته می‌شویم. امیدوارم با مساعدت شما ترتیبی اتخاذ شود تا ملی‌پوشان دیگر در سالن ترانزیت فرودگاه‌ها سرگردان نمانند.»

نصرتی در حالی این در خواست را مطرح کرد که سعیدلو بلافاصله پس از آن جوابش را داد و گفت: «ایرادی ندارد. به هرحال ایرانی‌هایی که در امارات هستند دوست دارند ملی‌پوشان را ببینند و به همین دلیل پروازهای شما به این ترتیب است که در سالن ترانزیت ایرانی‌ها شما را ببینند. اما جدا از شوخی اگر ما از شما قهرمانی می‌خواهیم باید تمام امکانات را فراهم کنیم. هزینه پرواز چارتر رقم زیادی می‌شود اما باید آن را پرداخت کنیم» 

سید مهدی رحمتی دیگر بازیکن تیم ملی بود که در ابتدا تمایلی به حرف زدن نداشت. اما تعریف و تمجیدهای قطبی که می‌گفت آقای رحمتی شما امید تیم بزرگسالان، تیم امید، تیم جوانان و همه ایران هستید و حرف‌های‌تان را بزنید، رحمتی لب به سخن گشود و گفت: «من حرف خاصی ندارم و تنها می‌‌‌‌خواهم که از تیم ملی حمایت شود. درخواست ما این است که برای آمادگی بیشتر ملی‌پوشان بازی‌های دوستانه تدارک دیده شود.»

حرف‌های ملی‌پوشان که به اتمام رسید سعیدلو اشاره های به قطبی کرد تا او هم حرف هایش را بزند.اما وقتی قطبی گفت که حرف های او را بچه های تیم ملی زده اند رییس سازمان تربیت بدنی پرده از جلسه ای خصوصی که بین خودش و قطبی برگزار شده بود برداشت و گفت:«البته من و آقای قطبی چند روز پیش با هم جلسه ای را برگزار کردیم که من همان جا چک لباس های تیم ملی را به ایشان دادم.در آن جلسه در خصوص مشکلات مختلف بحث شد.دوست دارم همین جا اعلام کنم که سازمان تربیت بدنی هیچ مشکل مالی ندارد.برای پرداخت پاداش ها هم قرار بوده تا قبل از اینکه من به کمپ بیایم پرداخت شود اما نمی دانم چرا این اتفاق نیافتاده است. 

به آقای کفاشیان می گویم که ما پول داریم و باید تمام امکانات را برای قهرمانی تیم ملی فراهم کنیم.الان شرایط حسابی تغییر کرده و قهرمانی تیم ملی تنها بخش کوچکی از حماسه آفرینی ایرانی ها است.در آستانه هفته دفاع مقدس باید بگویم که اگر ما در آن زمان ها فقط مقابل صدام ایستادگی می کردیم حال باید حقانیت خودمان را به نیمی از کشور های جهان ثابت کنیم.» 

سعید لو ادامه می دهد:«برای ما خیلی مهم است که جوانان ما الگو باشند.شما وقتی به عنوان تیم ملی به خارج سفر می کنید نماینده 70 میلیون ایرانی هستید که باید حامل پیام صلح باشید.این را بدانید که قهرمانی ها فقط برای امروز نیست و در آینده هم نام شما در تاریخ ایران باقی خواهد ماند. قطبی همانطور که خودش گفته در شرق آسیا یک کارهایی انجام داده و می خواهد در غرب آسیا هم آن را تکرار کند.بروید و با کشورهای دیگر دوست باشید.چون ما به دنبال صلح هستیم.» 

سعید لو در پایان با اشاره به توجه ویژه ریاست جمهوری به فوتبال گفت:«خوشبختانه امروز در شرایطی هستیم که رییس جمهور توجه ویژه ای به ورزش دارند.ما هیچ مشکل مالی نداریم و می توانم به جرات بگویم که هیچ رییس جمهوری مثل احمدی نژاد با فوتبال آشنایی ندارد.ایشان به فوتبال اهمیت می دهند و در دیدارهای مختلفی که با فوتبالیست ها داشته اند در مودر قطر توپ و طول دروازه سوالات مختلفی را از فوتبالیست ها پرسیده اند.سوالاتی که خود فوتبالیست ها هم بعضا آنها را نمی دانند.اینکه شما قهرمان شوید باعث می شود تا درباره اتان حرف زده شود.همین جا از آقای کفاشیان می خواهم که بازیکنان ژیگول را به جام ملت ها ببرند.البته منظورم از ژیگول بازیکنان خوش تیپ و مرتب است.من اینجا در کمپ تیم های ملی و مقابل دوربین های تلویزیونی می گویم که مشکلات مالی نداریم و هر امکاناتی را برای قهرمانی تیم ملی انجام می دهیم.»
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین