کد خبر: ۱۱۲۵۵۷
تاریخ انتشار : ۱۳ آبان ۱۳۸۹ - ۰۲:۱۷
آفتاب‌‌نیوز : آفتاب: بهروز وثوقی‌راد، لیدر کلاه مخملی استیل‌آذین دیگر حق ورود به ورزشگاه را ندارد. 

او به ماجرای اخراجش از بازی پسپولیس و استیل‌آذین پرداخت. ماجرایی که باعث شد که از ورزشگاه اخراجش کنند. این لیدر که از ابتدای لیگ امسال به سوژه اول سکوها تبدیل شد درباره ماجرای اخراجش از ورزشگاه می‌گوید: «فکر می‌کنم کار لیدرهای باشگاه استیل‌آین است. آنها از دست من شاکی‌اند چون گفتم حقوق‌های 800 هزار تومانی می‌گیرند. من که کاری با کسی نداشتم، فقط یک حرفی را زدم، همین.»

و اما اصلا ماجرای روز بازی: «مثل همیشه این بازی را هم رفتم ورزشگاه که یک دفعه لیدرها به من حمله کردند، علیه‌ام شعار دادند و کمی هم فحاشی نثارم شد. بعد هم که دستگیرم کردند و بردند پیش یک جناب سرهنگی که انگار مسئول بود. او گفت دیگر حق ندارم بروم ورزشگاه آزادی. دستم را گرفتند از ورزشگاه بردنم بیرون از ورزشگاه. یک تعهد گرفتند که دیگر نیایم ورزشگاه و بعد ولم کردند. نمی‌دانم واقعا چرا این کار را با من کردند.»

اما دلایل نیروهای انتظامی برای برخورد با این پدیده سکوها چه بوده است؟ او در پاسخ به این سئوال می‌گوید: «گفتند تیپت قیصری است و بدآموزی دارد. حق نداری با این شکل بیایی ورزشگاه. بچه‌ها تیپت را می‌بینند و این برای‌شان بدآموزی دارد!»
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین