کد خبر: ۱۱۲۶۷۳
تاریخ انتشار : ۱۴ آبان ۱۳۸۹ - ۱۳:۱۲
وزارت بهداشت اعلام کرد:
آفتاب‌‌نیوز : آفتاب: وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی زمان ثبت‌نام و ارسال مدارک سی و هشتمین دوره پذیرش دستیار تخصصی پزشکی بالینی در سال 89 را اعلام کرد که بر اساس آن ثبت‌نام در این دوره از فردا 15 آبان آغاز می‌شود. 

آزمون پذیرش دستیار در رشته‌های تخصصی پزشکی بالینی در سال 89 به صورت متمرکز در دانشگاههای علوم پزشکی مجری برگزاری آزمون برگزار می‌شود. ثبت‌نام به صورت اینترنتی و از طریق سایت http://sanjeshp.ir انجام می شود و کلیه مراحل ثبت‌نام، دریافت کلید، کارنامه، ارسال اعتراضات، انتخاب رشته - محل از طریق اینترنت خواهد بود.

زمان ثبت نام و ارسال مدارک از 15 آبان آغاز می‌شود و داوطلبان در این دوره تا 20 آذر ماه فرصت دارند مدارک خود را از طریق اینترنت ارسال کنند. کارت آزمون دستیاری نیز در روزهای 25 تا 27 بهمن ماه 89 توزیع می‌شود و آزمون روز 28 بهمن ماه برگزار می‌شود.

آزمون پذیرش دستیار تخصصی شامل یک آزمون کتبی چهارجوابی با 200 سئوال است که از این 200 سئوال، 2 سئوال از منابع اخلاق پزشکی خواهد بود. بر اساس تصمیمات اتخاذ شده، تغییرات پیشنهادی در ارتباط با موضوع تحول در نظام پذیرش دستیار برای این دوره از آزمون دستیاری اعمال نخواهد شد.

سئوالات با توجه به منابع اعلام شده جهت این دوره از آزمون طرح می‌شود و موارد مندرج در این اطلاعیه به تصویب کمیسیون 7 نفره منتخب شورای آموزش پزشکی و تخصصی در تاریخ 27 مهر ماه سال 89 رسیده است.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین