کد خبر: ۱۲۰۷۴۱
تاریخ انتشار : ۱۲ بهمن ۱۳۸۹ - ۱۸:۰۷

قیمت جدید پارک خودرو در تهران

آفتاب‌‌نیوز : آفتاب: قیمت جدید پارک خودرو در نقاط مشخص شده شهر تهران، در شورای اسلامی شهر تهران تصویب و ابلاغ شد.

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران در پایان جلسه غیرعلنی شورای شهر در جمع خبرنگاران گفت: پارک خودرو سواری و وانت‌بار در نقاط مشخص شده و در محدوده طرح ترافیک تا یک ساعت 600 تومان، بیش از یک ساعت به ازای هر ساعت اضافی 800 تومان و بیش از 4 ساعت به ازای هر یک ساعت اضافی 1600 تومان خواهد بود.

دانشجو افزود: قیمت پارک کامیونت و مینی‌بوس در محدوده طرح ترافیک تا یک ساعت 1200 تومان، بیش از یک ساعت به ازای هر ساعت اضافی 1600 تومان و بیش از 4 ساعت به ازای هر یک ساعت اضافی 3200 تومان است.

وی گفت: نرخ پارک موتورسیکلت در محدوده طرح ترافیک تا یک ساعت 200 تومان، بیش از یک ساعت به ازای هر ساعت اضافی 250 تومان، بیش از چهار ساعت به ازای هر یک ساعت اضافی 800 تومان خواهد بود.

سخنگوی شورای شهر افزود: نرخ پارک سواری و وانت‌بار در مناطق خارج محدوده طرح ترافیک تا یک ساعت 300 تومان، بیش از یک ساعت تا چهار ساعت هر ساعت اضافی 400 تومان است.

وی گفت: نرخ پارک کامیونت و مینی‌بوس نیز در این محدوده تا یک ساعت 700 تومان، بیش از یک ساعت تا چهار ساعت هر ساعت اضافی 100 تومان و برای موتورسیکلت تا یک ساعت 100 تومان، بیش از یک ساعت تا چهار ساعت هر ساعت اضافی 200 تومان است.
بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین