کد خبر: ۱۲۱۲۹۸
تاریخ انتشار : ۲۰ بهمن ۱۳۸۹ - ۱۴:۴۲

زوج و فرد سراسری در تهران از اول اسفند

آفتاب‌‌نیوز :

آفتاب: شورای عالی ترافیک کشور در جلسه روز چهارشنبه خود اجرای سراسری طرح زوج و فرد در پایتخت از ابتدای اسفند ماه را تصویب کرد.

در جلسه امروز شورای عالی ترافیک شهرهای کشور که با حضور نمایندگان دستگاه‌های ذیربط برگزار شد، مقرر شد: طرح «زوج و فرد» از ابتدای اسفند ماه در شهر تهران به صورت سراسری اجرا شود.

همچنین شورای عالی ترافیک تصویب کرد: طرح «زوج و فرد» تا پیش از اسفند ماه در همان محدوده فعلی اجرا شود.

براساس یکی دیگر از بندهای این مصوبه، محدوده جدید زوج و فرد از ابتدای سال آینده به صورت دائمی به مرحله اجرا گذاشته می‌شود.

محدوده طرح جدید زوج فرد از شمال به بزرگراه شهید همت و بزرگراه شهید زین‌الدین، از شرق به بزرگراه شهید باقری، بزرگراه شهید دوران و بزرگراه بسیج، از جنوب بزرگراه بعثت و از غرب به بزرگراه نواب و بزرگراه شهید چمران محدود می‌شود.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
انتشار یافته: ۰
ناشناس
|
Russian Federation
|
۱۱:۳۹ - ۱۳۸۹/۱۱/۲۱
0
0
در روز بيستم بهمن سال هشتاد ونه يك مامور محترم راهنمايي و رانندگي، خودروهاي پلاك فردي راكه از بزرگراه شهيد زين الدين وارد بزرگراه امام علي (ع) مي شدند، به مبلغ بيست و پنج هزار تومان جريمه مي كرد و اكنون از قول سردار رحيمي مي خوانيم هنوز تكليف طرح مشخص نشده است .از سوي ديگر، مگر قرار نبود مبلغ جريمه سيزده هزار تومان باشد؟ تكليف افرادي كه امروز اين گونه جريمه شده اند چيست؟ لطفا اين پيام را درج كنيد و از همه ي همشهرياني كه امروز اين گونه جريمه شده‌اند خواهش مي‌كنم اينجا و در سايت‌هاي ديگر هم پيام بگذارند شايد بتوانيم از اين بي‌نظمي جلوگيري كنيم
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین