کد خبر: ۱۲۱۴۰۹
تاریخ انتشار : ۲۲ بهمن ۱۳۸۹ - ۱۶:۰۷

هزینه مهمانی در برج میلاد، هر نفر‌٧٠ تا ‌١٠٠ هزار تومان

آفتاب‌‌نیوز : آفتاب: مدیرعامل شركت میلاد آسمان تهران با اعلام اینكه از دو هفته گذشته رستوران گردان و تشریفات (VIP) برج میلاد را تحویل گرفته‌ایم، از آمادگی این دو مجموعه برای پذیرش میهمانی‌ها به ازاء هر نفر 70 تا 100 هزار تومان خبر داد.

مطهرنژاد با اعلام این كه رستوران گردان وVIP آماده پذیرایی از میهمانی‌ها و مراسم‌های مختلف شهروندان است، گفت: در حال حاضر آمادگی پذیرش میهمانی‌هایی با حداقل یكصد نفر در رستوران گردان و 20 نفر در رستوران VIP هستیم.

وی با اعلام اینكه رقم‌های پیش‌بینی‌ شده برای رستوران گردان و VIP بین 70 تا 100 هزار تومان برای هر نفر است، یادآور شد: البته بیشتر شدن این رقم بستگی به نوع خدماتی است كه از طرف مشتری درخواست می‌شود.

مدیرعامل شركت میلاد آسمان تهران در پاسخ به این سوال كه آیا این رقم برای برج میلاد با توجه به مصوبه شورای شهر تهران در مورد متناسب بودن قیمت‌ها با سطح زندگی مردم قابل قبول است؟ توضیح داد: با توجه به اینكه برج میلاد در اختیار بهره‌بردار خصوصی قرار می‌گیرد و ما از بهره بردار خدمات مطلوب را می‌خواهیم، موضوع كیفیت در این رستوران مطرح است، ضمن اینكه در حال حاضر نیز بسیاری از رستوران‌های سطح شهر خدماتی را به سازمان‌های دولتی و خصوصی و افراد معمولی ارائه می‌كنند كه در برخی از آن‌ها رقم منو آن‌ها برای هر نفر70 هزار تومان هم است.

وی یادآورشد: با توجه به خدمات متفاوت ارائه شده در برج میلاد و نیز هزینه‌های تاسیسات، آسانسورها و نگهداری مجموعه در ارتفاع بیش از400 متری، در نظر گرفتن چنین خدماتی چندان غیرمعمول نیست.

مطهرنژاد با اعلام این كه به زودی یك مراسم "عقد" در گنبد آسمان برج میلاد برگزار خواهد شد، گفت: البته این مراسم شامل جشن نخواهد شد و فقط مراسم رسمی عقد برگزار می‌شود.

وی خاطرنشان كرد: پذیرش انفرادی شهروندان در رستوران گردان و VIP پس از استقرار كامل بهره‌بردار و در اردیبهشت ماه سال 90 انجام خواهد شد.
بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین