کد خبر: ۱۲۱۴۲۰
تاریخ انتشار : ۲۲ بهمن ۱۳۸۹ - ۲۰:۰۵

رییس دفتر مصباح‌یزدی: مشایی نفوذی هاشمی در دولت احمدی‌نژاد است!

آفتاب‌‌نیوز : آفتاب: عضو هیأت علمی موسسه امام خمینی(ره) گفت: برخی معتقدند که مشایی عامل رفسنجانی است که در دولت نفوذ کرده و به احمدی‌نژاد ضربه خواهد زد!

به گزارش آینده، حجت‌الاسلام حسین جلالی، در سلسله نشست‌های بصیرت که در مسجد اهل بیت(ع) قم برگزار شد افزود: در فتنه آینده شاهد ائتلاف میان مشایی و رفسنجانی خواهیم بود که فتنه بزرگتر است و امروز هم زاویه میان احمدی‌نژاد و مشایی در حال مشاهده شدن است.

وی ابراز داشت: البته مشایی مسأله اول کشور نیست و نفاقی که نام برده شد بسیار پیچیده است و در این شرایط تضعیف دولت بنابه فرمایش رهبر معظم انقلاب جایز نیست البته کم‌کم مشایی نیز رسوا خواهد شد.

جلالی با اشاره به رابطه آیت‌الله هاشمی با سران عربی ادامه داد: هاشمی علاوه بر اینکه موجب کند شدن نهضت‌های خاورمیانه شد ارتباط صمیمانه‌ای با سران عربی به خصوص ملک عبدالله داشت و ملک عبدالله وقتی به تهران آمد این ارتباط تقویت شد.

وی درباره اقدامات آیت‌الله صادق لاریجانی در قوه قضائیه با بیان اینکه مردم منتظر اقدامات بیشتری هستند، عنوان کرد: هنوز زمان زیادی نگذشته و قضاوت زود است اما نباید از بدنه این قوه غافل شد؛ شاید آقای رفسنجانی به پشتگرمی عده‌ای در بدنه قوه قضائیه است که علاقه‌مند است مهدی هاشمی به کشور بیاید تا او را تبرئه کند همان طور که عده‌ای حکم اعدام آغاجری مرتد را به آزادی تبدیل کردند.

عضو هیأت علمی موسسه امام خمینی(ره) با اشاره به علاقه‌مندی هاشمی به دستگیری موسوی و کروبی نیز ادامه داد: آقای هاشمی اصرار داشت تا کروبی و موسوی دستگیر شوند که خودش تبرئه شود ضمن اینکه فتنه در ذهن مردم تمام شده تلقی شود و حساسیت مردم به فتنه کم شود.

وی درباره موسوی خوئینی‌ها افزود: او از شیاطینی است که در جریان تسخیر لانه جاسوسی هم به امام ضربه زد و بعد از امام هم ادعای مخالفت با مفام معظم رهبری داشت و در فتنه 88 نقش پدر معنوی فتنه را بازی می‌کرد!

جلالی ادامه داد: مشارکت‌کنندگان در فتنه سه گروه بودند؛ عده‌ای قدرتمدار مانند آقای رفسنجانی، عده‌ای ثروتمدار مانند کروبی و عده‌ای هم برانداز بودند که موسوی خوئینی‌ها جزء این دسته است!

جلالی در عین حال تاکیدکرد: عده‌ای از فتنه‌گران مانند عماد باقی و مهاجرانی و سروش و کدیور و ... به خارج رفتند و اتاق فکر شدند؛ برخی مانند کروبی و موسوی جریان رادیکال بودند و برخی هم مانند خاتمی قرار بود تا جریان را بازسازی کنند.

وی درباره آینده آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی گفت: برخی معتقدند که باید او را حفظ کنیم تا ضربه کمتری به کشور بخورد؛ در مجلس خبرگان نیز دو گروه وجود دارند برخی همین نظر را دارند و عده‌ای هم معتقد به حذف او هستند البته ما دوست نداریم کسی حذف شود ولی روند نشان دهنده شیب سقوط ایشان است!

جلالی درباره مهدی هاشمی هم ابراز داشت: مهدی هاشمی می‌دانست اعدامی است به انگلیس پناهنده شد؛ او کسی بود که در فتنه 88 زنان خیابانی را جمع کرده بود و به آنان دستمزد می‌داد تا میدان‌های مختلف تهران را به مدت ده شب به آتش بکشند و فتنه‌آفرینی کنند!

وی با اشاره به شخصیت مقام معظم رهبری اضافه کرد: پوتین می‌گفت وقتی ایشان را دیدم انگار مسیح را دیدم و تا ایران چنین رهبری دارد آمریکا کاری نمی‌تواند انجام دهد. من از ایشان دو درس گرفته‌ام یکی اینکه امکان ندارد در هر سخنرانی رهبر ایران حرف جدیدی نباشد و دیگر اینکه همه برای میز و قدرت تلاش می‌کنند اما ایشان دلش برای نظامش و اسلام می‌سوزد.

جلالی افزود: رهبری به این جامعیت در دنیا وجود ندارد ایشان در همه عرصه‌ها صاحب‌نظر هستند؛ خاویر پردکوئیار در زمانی که آقا، رئیس‌جمهور بودند به ایران می‌آید و وقتی به نزد ایشان می‌رود دچار لکنت می‌شود و می‌گوید من مطالبی را که می‌خواستم بگویم فراموش کردم.
بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین