کد خبر: ۱۲۱۵۵۴
تاریخ انتشار : ۲۴ بهمن ۱۳۸۹ - ۲۰:۳۱

مزاح لاریجانی با عسگر‌اولادی

آفتاب‌‌نیوز : آفتاب: علی لاریجانی در مراسم رونمایی از كتاب خاطرات حبیب‌الله عسگراولادی شخصیت وی را تاریخ مجسم وضعیت معاصر كشور عنوان كرد و گفت: گفتار، مطالب و خاطرات آقای عسگراولادی برای زنده نگه داشتن هویت ایران لازم است.

وی حالت طمئنینه كه از مجالسات با برخی از رجال دینی به آدمی درس می‌دهد را از ویژگی‌های آقای عسگراولادی عنوان كرد و گفت: خصوصیت دیگر وی انقلابی بودن و انقلابی ماندن‌شان است به عبارت دیگر وقتی كه سن آدمی بالا می‌رود معمولاً گفته می‌شود كه محافظه‌كار شده است در حالی كه آقای عسكراولادی همیشه روحیه انقلابی و از این نهاد روحیه جوانی دارند.

علی لاریجانی در ادامه این سخنان خود از باب مزاح خطاب به عسگراولادی گفت: البته من این را نمی‌گویم كه به فكر تجدید فراش بیافتید بلكه روحیه انقلابی و جوان دارید.

وی با بیان اینكه تاریخ زندگی آقای عسگر اولادی سراسر مجاهدت است این موضوع را موجب بصیر شدن انسان‌ها دانست و در پایان با كلامی صمیمانه اظهار كرد: آقای عسگراولادی ما با همه وجود مخلص شما هستیم.

باهنر نیز در این مراسم طی سخنانی با اشاره به ویژگی‌های اخلاقی آقای عسگراولادی وی را از چهره‌های ماندگار انقلاب برشمرد و گفت: برخی تصور دارند بعضی از مسئولیت‌ها ارثی است و معتقدند كه از گهواره تا گور باید این مسئولیت‌ها را با خود یدک بكشند.
بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین