کد خبر: ۱۲۱۹۵۸
تاریخ انتشار : ۱۰ اسفند ۱۳۸۹ - ۰۰:۳۴
آفتاب‌‌نیوز : آفتاب: سایت جهان نوشت: استعفای رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران از هیأت مدیره سایپا و عذرخواهی وی از مردم به دلیل عدم پاسخ‌گویی سایپا به مردم درخصوص خودروی تیبا موضوعی بود که داد سایپایی‌ها را در آورد به طوری که مجبور شدند در اقدامی عجولانه بیانیه‌ای را علیه سازمان گسترش تهیه و به رسانه‌ها ارسال نمایند. 

مدیرعامل سایپا که هم اکنون متهم به اقداماتی است که مادام العمر شدن وی در این بنگاه عظیم اقتصادی را رقم زده است، در این بیانیه به عدم همکاری رئیس سازمان گسترش در خصوص تصاحب سایپا توسط وی اشاره کرده و عدم همکاری ایشان را در تضاد با فرمایشات مقام معظم رهبری عنوان نموده است!؟

همچنین مدیرعامل سایپا که در اشباهی معنادار تاریخ ثبت نام این خودرو را سال ۸۶ عنوان می‌نماید (زمان مدیرعاملی احمد قلعه بانی) و این در حالی است که مردم عادی نیز می دانند ثبت نام تیبا در آن تاریخ صورت نپذیرفته است.

همچنین مدیرعامل سایپا پا را فراتر نهاده و ثبت نام این خودرو را تبلیغاتی عنوان نموده و در این باره باید گفت که رونمایی از این خودرو قبل از انتخابات ریاست جمهوری و توسط رئیس‌جمهور محترم صورت پذیرفت.

مناقشه مدیرعامل ایدرو و سایپا در روزهای زمستانی پایان سال یکی از داغ ترین مباحث فصل خواهد بود. چرا که مجلس شورای اسلامی درصدد تحقیق و تفحص از تخلفات احتمالی مدیرعامل سایپا هستند و بیانیه مدیرعامل سایپا نیز نشان داد که وزارت صنایع و ایدرو نیز هم نظر نمایندگان مجلس می‌باشند. 

باید دید که حامی مدیرعامل سایپا که معروف به فرد حاشیه‌ساز دولت است چگونه در این مناقشه ورود می‌کند؟
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین