کد خبر: ۱۲۲۰۵۵
تاریخ انتشار : ۱۱ اسفند ۱۳۸۹ - ۱۳:۵۵
آفتاب‌‌نیوز :

آفتاب: جانشین رییس‌جمهوری در شورای عالی ایرنیان خارج از كشور، گفت: افراد دخیل در روند تحقیق و تفحص كه به شورای عالی ایرانیان تهمت زده‌اند باید درباره این اتهامات به ملت ایران توضیح دهند.

اسفندیار رحیم‌مشایی درباره طرح تحقیق و تفحص نمایندگان مجلس شورای اسلامی از شورای عالی ایرانیان خارج از كشور، اظهار كرد: به همان اندازه كه این روند ادامه می‌یابد در می‌یابیم كه چه اقدام خوبی انجام گرفته است. ما نیز سوالاتی از افراد دخیل در روند تحقیق و تفحص داریم. آنان سوالات و سخنانی در جریان این تحقیق و تفحص مطرح كرده‌اند كه باعث وهم شده ‌است و باید در این باره جوابگو باشند.

مشایی درباره دلیل ابراز اینگونه اظهارات از سوی برخی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، اضافه كرد: باید دلیل این امر را از خود آنان بپرسید.

جانشین رییس‌جمهور در شورای عالی ایرنیان خارج از كشور، افزود: كسانی كه برای تحقیق و تفحص اقدام كرده‌اند باید به ملت ایران درباره اتهاماتی كه زده‌اند توضیح دهند. همانگونه كه زمانی كه حضرت یوسف (ع) را جلوی پادشاه آوردند و پرسیدند آن چیست، فرمودند اول شما بگویید آن ماجرا چه چیزی بوده است. بر همین اساس باید آنها در درجه اول توضیح دهند كه چه ماجرا و انگیزه‌ای در پشت این تحقیق و تفحص وجود دارد كه در این صورت انگیزه آنها معلوم می‌شود.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین