کد خبر: ۱۲۲۳۲۵
تاریخ انتشار : ۱۵ اسفند ۱۳۸۹ - ۱۱:۴۵
آفتاب‌‌نیوز : آفتاب: نماینده شهر بابک تاکید کرد: سیستم وزارت نیرو باید به فرد مقتدرتری سپرده شود و با وزیری همچون نامجو نامنظمی‌های بسیاری ایجاد شده و مردم می‌گویند حتی برای انجام امور شرعی خود نیز آب ندارند. 

رضا حسینی به ‌عنوان ششمین موافق استیضاح وزیر نیرو گفت: نامجو انگیزه‌ای برای وزارت نیرو و رفع مشکلات ندارد و دهک‌های پایین جامعه به علت نداشتن آب شرب به طرف شهرها سرازیر شده‌اند. 

وی ادامه داد: بارها مطرح شده است که وضعیت آب شرب روستاها مناسب نیست و اگر فشاری که مسئولین وزارت نیرو استان کرمان به من وارد کرده‌اند برای رفع مشکلات به کار بسته بودند‏، موضوع حل شده بود. 

حسینی خاطرنشان کرد: مسکن‌های مهر که ساخته شده است نیز دارای آب نیست و مگر می‌شود در این قرن و با پیشرفت‌های موجود مردم ماه‌ها در نوبت دریافت انشعاب باقی بمانند. 

این نماینده مجلس اولویت اول حوزه صنعت را آب صنعتی دانست و گفت: بسیاری از سرمایه‌گذاری‌ها به همین علت منتفی شده است و اشتغالی ایجاد نشده است. 

حسینی تاکید کرد: ما عملکرد نامطلوب وزارت نیرو کشاورزی تعطیل شده و کشاورزان به خیل بیکاران افزوده شده‌اند. 

نماینده شهر بابک افزود: امروز آزادگان و خانواده‌های شهدا قصد دارند به علت مشکلات چاه‌های آب کشاورزی قصد تجمع مقابل مجلس را دارند و این درحالی است که شما برادر شهید و پاسدار هستید! 

وی معتقد است که سیستم وزارت نیرو باید به فرد مقتدرتری سپرده شود و با وزیری همچون نامجو نامنظمی‌های بسیاری ایجاد شده و مردم می‌گویند حتی برای انجام امور شرعی خود نیز آب ندارند.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین