کد خبر: ۱۳۰۷۵۲
تاریخ انتشار : ۲۲ تير ۱۳۹۰ - ۱۰:۲۶

استعفای رئیس ستاد ایثارگران احمدی‌نژاد

آفتاب‌‌نیوز : آفتاب: محمدرضا نوایی لواسانی رئیس ستاد ایثاگران احمدی‌نژاد استعفا داد. 

متن استعفای او بدین شرح است:

بسمه تعالی

برادر ارجمند جناب آقای مهندس زریبافان
معاون محترم رئیس‌جمهور
با سلام تحیت

ضمن عرض احترام باید به استحضار برسانم، زمانی كه در نخستین ماه‌های حضور حضرتعالی در بنیاد‌، در جلسه‌ای از زبان نزدیک‌ترین معاون شما‌، اختلاس برادر عزیز دكتر ... و تهمت‌هایی نسبت به بعضی از مدیران زحمتكش قبلی بنیاد مطرح شد، متوجه تغییر فضای ارزشی بنیاد شدم. بنده نیز با توجه به این شرایط در امور مربوطه خودم تغییراتی دادم كه از جمله آنها، عدم دریافت هیچ‌گونه بودجه برای حوزه مشاوران جوان تاكنون، عدم دخالت و ورود به اموری كه از سوی حضرتعالی به بنده محول نشده است و نپذیرفتن مسئولیت اداره كل روابط عمومی و امور بین‌الملل و همچنین قائم مقامی معاونت ارتباطات فرهنگی كه به لطف جنابعالی به بنده پیشنهاد گردیده بود.

همانطور كه خودتان مستحضرید، بدترین نوع تغییر مدیران این است كه عرصه را برایشان چنان به تنگ آوریم و فضا را آلوده به تهمت‌ها و بی‌تقوایی‌ها كنیم كه شخص موردنظر مجبور به استعفا شود، متاسفانه این روش در نهاد مقدس بنیاد متداول شده است كه جای تاسف فراوان دارد.

اینجانب بیش از چهار مرتبه به دلیل شرایط فوق از جنابعالی تقاضا كردم كه فردی را به جای حقیر منصوب نمائید كه بتواند خواسته‌های مدیریتی حضرتعالی را جامه عمل بپوشاند، یک مرتبه هم با اصرار بنده فرمودید كه خودم افرادی را پیشنهاد دهم كه سه نفر را به همراه رزومه پیشنهاد دادم ولی متاسفانه خبری نشد!!

تصور می‌كردم استعفا و یا رفتن با ناراحتی بنده تاثیر خوبی بر جامعه ایثارگران حامی دولت نمی‌گذارد (به دلیل مسئولیت انتخاباتی حقیر به عنوان مسئول كمیته ایثارگران ستاد دكتر احمدی‌نژاد) لذا سعی نمودم با كمک حضرتعالی صورت گیرد.

می‌دانم كه انتقاد صریح از جنابعالی برایتان غیرقابل تحمل است ولی بر خود لازم میدانم بعنوان برادری كوچک و مشاوری كم‌تجربه به عرض برسانم:

اینكه شاخصه انتخاب مدیران داشتن زبانی پرتملق و به دور از انتقاد باشد، ضربه‌ای اساسی به سازمان تحت مدیریت شما وارد كرده است.

همگان معتقدیم كه توفیق خدمت به خانواده معظم شهدا و ایثارگران، هدیه‌ای است از جانب پروردگار – اگربه بنده تكلیف نمی‌شد كه این توفیق را خود از خود سلب نكنم، یقینا تا‌كنون مسئولیت را ترک می‌كردم ولی احساس می‌كنم مبادا به این امید خود را بیش از این مدیون خلق‌الله كنم ...

جناب آقای مهندس، دوست می‌دارم كه شما بدانید كه علت انتقادات و اعمالم چیزی جز سعی در ادای تكلیف نبوده است به همراه علاقه شخصی‌ام به جنابعالی بوده است. شما شاهدید كه سعی كردم در ابتدای ورودتان، تجربیات و آموخته‌های خود را در دولت نهم در بنیاد، ارائه كنم و مفید واقع شوم كه متاسفانه...

بنده اهل غیبت نیستم لذا، سعی كردم كم‌تر با دیگر همكاران مرتبط باشم كه شرایط آن فراهم نشود، گر چه تجربه نشان داده كه جنابعالی از كسانیكه انتقادات شدید شان را پشت سر شما انجام می‌دهند و به گوش شما نمی‌رسد راضی‌تر بوده‌اید تا امثال بنده كه اگر انتقادی هم بود است به خودتان گفته‌اند، جای تعارف نیست و باید پذیرفت كه شرایط بنیاد شهید در دولت دهم باعث شده است كه بسیاری از خانوادهای شاهد و ایثارگران حامی دكتر احمدی‌نژاد، اعتقادشان را نسبت به مدیریت دولت دهم از دست بدهند و این را در امور خودشان و سفره‌شان حس كرده‌اند.

در پایان برای شما بهترین‌ها را از درگاه منان مسئلت می‌كنم و امیدوارم بنده را به خاطر ناراحتی‌هایی كه همیشه در جلسات خصوصی برایتان ایجاد كردم، عفو بفرمائید.

مستحضرید كه یكی از ۷۰ نام روز قیامت كه در قرآن موجود است ((یوم التغابن)) است، دعا می‌كنم كه در آن روز شرمنده و گرفتار نباشیم.

محمدرضا نوایی لواسانی
بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین