کد خبر: ۱۳۱۱۲۹
تاریخ انتشار : ۲۹ تير ۱۳۹۰ - ۱۶:۲۳
نباید از اعتماد مردم سوء‌استفاده کرد
آفتاب‌‌نیوز : آفتاب: حسن غفوری‌فرد با تاکید براینکه مسئولین باید زمینه‌های بی‌اعتمادی را ریشه‌کن کنند، افزود: در اواسط سال 68 تمام وعده‌های مسئولین یادداشت می‌شد و پس از مدتی در خصوص آنها سوال می‌شد که متاسفانه به دلایلی متوقف شد. اما بسیار طرح خوبی بود چراکه موجب می‌شد کسی وعده غیرقابل اجرا ندهد.

غفوری‌فرد ادامه داد: وعده‌های دروغین به اعتماد مردم نسبت به مسئولین ضربه می‌زند و از آنجایی که سرمایه اصلی نظام اعتماد مردم است نباید وعده‌های دروغ به مردم داد. چراکه اگر در یک دوره زمانی مردم تحریم‌ها را تحمل کردند به دلیل اعتمادشان به مسئولین بود. چرا که می‌دانستند کشور را از این وضعیت نجات می‌دهند اما اگر این سرمایه یعنی اعتماد به مردم را از دست دهیم به ستون فقرات نظام آسیب رسانده‌ایم.

این نماینده مجلس هشتم با تاکید بر اینکه نباید کاری کنیم که مردم بی‌تفاوت شوند، یادآور شد: وقتی می‌گوییم می‌خواهیم 2.5 میلیون شغل ایجاد کنیم اگر در این زمینه کار کارشناسی از قبل انجام نگرفته باشد جواب مردم را چگونه می‌خواهیم بدهیم؟

این عضو کمیسیون انرژی مجلس با تاکید بر اینکه نباید از اعتماد مردم سوء‌استفاده کرد، افزود: برخی وعده‌ها که نیاز به استفاده از بودجه کشور دارد باید توسط مجلس تصویب شود و اجرای آن نیاز به مصوبه دارد.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین