کد خبر: ۱۳۱۱۷۵
تاریخ انتشار : ۳۰ تير ۱۳۹۰ - ۲۰:۳۸
ناامیدی در بین جوانان حامی احمدی‌نژاد بعد از خانه‌نشینی احمدی‌نژاد

حسینیان: رهبری فرمودند مجلس در برخورد با احمدی‌نژاد رذالت نشان داد

مهدوی‌کنی، یزدی و جنتی در تلاش هستند که وحدت نظری در اصول‌گرایان به وجود بیاید
آفتاب‌‌نیوز : آفتاب: روح‌الله حسینیان در بخشی از سخنان خود نمایندگان مجلس را سه طیف دانست و گفت: یک طیف از نمایندگان اصول‌گرا و وابسته به آقایان هاشمی یا رضایی و... هستند و از روز اول به دولت احمدی‌نژاد به عنوان یک دولت رقیب نگاه می‌کردند. طیف دیگر اصو‌ل‌گرا‌های حامی دولت هستند و طیف سوم اصلاح‌طلب‌ها هستند که بعد از دورکاری احمدی‌نژاد، کل مجلس یکپارچه موضعی مخالف احمدی‌نژاد داشت. 

وی در مورد برخورد نمایندگان با احمدی‌نژاد در مجلس برای معرفی وزیر پیشنهادی ورزش و دو دو کردن آنها نیز گفت: برخورد نمایندگان مجلس نادرست بود و کسی نیز انگیزه دفاع نداشت. 

حجت الاسلام حسینیان افزود: بعد از برخورد مجلس، هیأت رئیسه به همراه روسای کمسیون‌ها به خدمت رهبری رسید. من رهبری را هیچ‌وقت به این ناراحتی ندیده بودم ایشان فرمودند: مجلس رذالت نشان داد. 

رئیس مرکز اسناد انقلاب اسلامی در مورد آخرین وضعیت اصول‌گراها گفت: آیت‌الله مهدوی‌کنی، آیت‌الله یزدی و آیت‌الله جنتی در تلاش هستند که وحدت نظری به وجود بیاید. البته هنوز به توافقی نرسیده‌اند. علتش هم این است یک مقدار اختلاف بین مصادیق اصول‌گرایی وجود دارد. 

وی ادامه داد: سه اصل اساسی برای اصول‌گرایان در نظر گرفته شده، اصل اول ولایت‌پذیری اصل دوم مخالف جریان انحرافی و اصل سوم دادن امتحان خوب در جریان فتنه. به طور مثال فردی در جریان فتنه سکوت کرده حالا به عنوان نماینده یک جریان اصول‌گرایی معرفی شده که با اعتراض دوستان همراه شده است. 

نماینده مجلس شورای اسلامی در پاسخ به سئوالی در مورد تفاوت اندیشه سیاسی انجمن حجتیه و جریان انحرافی، تصریح کرد: مبدا فکری اینها یکی است. بعضی از تفکرات سروش در سخنان مشایی انسان احساس می‌کند. 

وی افزود: نوع انحراف تفکر این جریان از انجمن حجتیه خطرناک‌تر است. 

رئیس فراکسیون انقلاب اسلامی در مورد تشکیل جبهه پایداری اسلامی نیز گفت: بعد از خانه‌نشینی احمدی‌نژاد یک ناامیدی در بین جوانان حامی احمدی‌نژاد شکل گرفت و تصمیم بر این شد که ما نباید اجازه دهیم دوستان به خصوص در شهرستان‌ها جذب گروها و یا خود را سرگرم مسائل روزمره کنند و بی‌تفاوت شوند. از همین‌رو جبهه پایداری انقلاب اسلامی را نه به عنوان حزب یا گروه سیاسی بلکه در مرحله اول به عنوان یک جریان فرهنگی و تشکیلاتی تشکیل دادیم. 

حسینیان همچنین خبر از گردهمایی فعالین ستادهای احمدی‌نژاد داد و افزود: پنج‌شنبه هفته آینده در تهران این گردهمایی با سخنرانی آیت‌الله خوشوقت و آیت‌الله مصباح برگزار خواهد شد. 

نماینده تهران نعمت ولایت را از الطاف الهی دانست و ادامه داد: وقتی می‌‌بینیم بیش از ۳۰ سال است این کشور روی پای خود ایستاده به برکت ولایت است از طرفی در ۸ سال اصلاحات که انواع شبهه‌ها و توهین‌ها به ارزش‌ها وارد شد چه کسی کشور را مدیریت کرد. اصل اولیه ما مسأله ولایت است.
بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
انتشار یافته: ۰
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۶:۲۴ - ۱۳۹۰/۰۴/۳۱
1
0
بله حزب تشكيل نمي‌دهند تا در چارچوب قانون مجبور به فعاليت نباشند و افراد نظامي يا انتظامي نيز منعي براي همكاري با ايشان نداشته باشند.
ناشناس
|
Turkey
|
۱۷:۵۵ - ۱۳۹۰/۰۴/۳۱
0
0
با سلام
اقای حسینیان لطفا زبان ...
...از ادبیات استادتان عباس غفاری ... استفاده نکنید و بگذارید قضیه بگذرد ...هر چند که نوبت شما هم نزدیک است

چون اگر به قدرت و نفوذ و ... خود می‌نازید باید به عنوان وظیفه خدمت‌تان عرض کنم آنرا که شهنه رها کرد خدا می‌گیرد

شما و امثال شما در تمام هزینه‌های تحمیلی ... شریک هستید ...بس کنید
...بسه ...بسه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۸:۴۵ - ۱۳۹۰/۰۴/۳۱
0
0
برای خیلی ها سوال پیش آمده که این همه ناامنی و فقر در کشور چرا مسئولش ... شناخته نمی شود خودش بارها در تلویزیون اعتراف کرده است.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۱۱ - ۱۳۹۰/۰۴/۳۱
0
0
” آیت‌الله مهدوی کنی، آیت‌الله یزدی و آیت‌الله جنتی در تلاش هستند که وحدت نظری به وجود بیاید. البته هنوز به توافقی نرسیده‌اند. علتش هم این است یک مقدار اختلاف بین مصادیق اصول‌گرایی وجود دارد. “ ببخشید؟ من درست متوجه نشدم. کدوم آیت‌الله جنتی؟!!!! همین که توی شورای نگهبانه و نامزدای انتخابات رو تعیین صلاحیت می‌کنه؟!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۰۹ - ۱۳۹۰/۰۵/۰۱
0
0
درود بر یار صدیق ... که سعید را شهید نامید و عباس غفاری را استاد خود. ای برادر در انتخابات این مرحله شرکت کن و خود را بسنج نتیجه خوبی می‌گیری
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین