کد خبر: ۲۱۲۶۴۷
تاریخ انتشار : ۰۸ مهر ۱۳۹۲ - ۱۶:۳۵
طی حکمی از سوی سید رضا صالحی امیری،‌ سرپرست وزارت ورزش وجوانان رسول خادم به عنوان مشاور عالی این وزارتخانه منصوب شد.
آفتاب‌‌نیوز :
آفتاب: در متن حکم سرپرست وزارت ورزش و جوانان به رسول خادم آمده است: با توجه به تجربیات و سوابق علمی جنابعالی در عرصه های ورزشی و اجتماعی به موجب این حکم به سمت مشاور عالی منصوب می شوید.

امید است با بهره گیری از نظرات کارشناسان، متخصصان و دست اندرکاران آگاه در پیگیری کلیه امور محوله به ویژه استقرار نظام برنامه ریزی استرتژیک در بخش ورزش و جوانان کشور ، با در نظر گرفتن تحولات ملی و بین المللی، اسناد فرادستی، مطالعات میدانی و سایر سوابق موجود دراین زمینه موفق باشید.

ضرورت دارد کلیه دست اندرکاران در حوزه های مختلف وزارتخانه دراین رابطه با جنابعالی مشارکت و همکاری فعال و موثر داشته باشند. توفیق جنابعالی را در اجرای این امر مهم و ضروری ازدرگاه خداوند متعال مسئلت می‌نمایم.

پیش از این رسول خادم به عنوان مدیر پروژه تحقیقاتی اصلاح ساختار ورزش در مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی، مدیر تیم‌های ملی کشتی و سرمربی تیم ملی کشتی آزاد،

رییس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران، رییس ستاد هماهنگی شورایاری‌های شورای اسلامی شهر تهران و رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران انجام وظیفه کرده است.
بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین