کد خبر: ۲۱۳۱۶۲
تاریخ انتشار : ۱۲ مهر ۱۳۹۲ - ۲۰:۳۵
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با اشاره به فراهم شدن زمینه برای رقابت سالم بین محیط های آکادمیک تاکید کرد از این شرایط باید با کارصادقانه ، همدلی و وفاق ملی برای برآورده شدن انتظارات دولت تدبیر و امید در دانشگاه بهره ببریم.
آفتاب‌‌نیوز :
آفتاب: دکتر علی اصغر پیوندی در نشستی با معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و مدیران این حوزه ضمن تقدیر از مدیران مختلف حوزه آموزش دانشگاه نکاتی را بعنوان خط مشی مورد تأکید قرار داد و گفت: دانشگاه در این مدت از نظر کمی رشد خوبی داشته و در حال حاضر علاوه بر رشد کمی لازم است کیفیت نیز مورد توجه قرار گیرد تا کیفیت فدای رشد طولی نشود .

وی ادامه داد: آموزش دانشگاه باید به تدریج به سمت رشد بیشتر تحصیلات تکمیلی حرکت کند و در این خصوص باید ضمن در نظر گرفتن سیاست های آموزشی وزارتخانه و هماهنگ با آنها پذیرش رشته های کارشناسی از نظر تعداد به نحوی باشد که مانع رشد تحصیلات تکمیلی که رسالت اصلی دانشگاههای تیپ یک می باشد نشود.

به گزارش ایسنا، وی با بیان این مطلب که گسترش کنونی علم ضرورت توسعه بین رشته ای را چندین برابر کرده است تاکید کرد دانشگاه در این مورد باید حرکت های قوی تری انجام دهد.

سرپرست دانشگاه با اشاره به این که احترام به اعضای هیأت علمی و دانشجویان باید سر لوحه رفتار حوزه آموزش باشد خاطرنشان کرد: فضا و شرایط وزارتخانه و جامعه به نحوی است که زمینه برای رقابتی سالم بین محیط های آکادمیک فراهم شده است و باید حداکثر استفاده از این شرایط را با همدلی و وفاق ملی داشته باشیم تا انشاءا... انتظارات دولت تدبیر و امید را در دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی برآورده سازیم و این امر محقق نخواهد شد مگر با کار و فعالیت صادقانه و همدلی در محیط دانشگاه.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدار ترین عناوین