کد خبر: ۲۱۳۶۹۰
تاریخ انتشار : ۱۶ مهر ۱۳۹۲ - ۱۴:۴۰
آفتاب‌‌نیوز : آفتاب: سردار محمدعلي آخوندي روز سه شنبه در آيين مشترك تحليف و پايان دوره افسران، درجه داران و سربازان وظيفه مراكز آموزش انتظامي شهيد بيگلري مشگين شهر و شهيد مدني اصلاندوز در پادگان شهيد بيگلري مشگين شهر افزود: هم اكنون بيش از ۱۱ هزار و ۵۰۰ سرباز متاهل در نيروي انتظامي خدمت مي كنند.

وي گفت: برنامه هايي انجام شده كه سربازان متاهل با حمايت هاي مالي و اعطاي مرخصي بيشتر در كنار خانواده هاي خود باشند.

وي افزود: با اجراي طرح آمايش سرزميني ترتيبي اتخاذ شده تا در حد امكان تمام سربازان وظيفه در استان محل تولد خود به خدمت گمارده شوند و با اجراي اين طرح تاكنون بيش از ۶۵ درصد از سربازان در محل تولد خود بكار گرفته شده اند.

وي اظهار كرد: با هدف استفاده از تخصص هاي مشمولان تحصيل كرده طرح ديگري در دستور كار فرماندهي انتظامي كشور قرار گرفته و بر اساس آن تا دو ماه ديگر براي مشمولان فوق ليسانس حكم انتصاب صادر مي شود.

وي با اشاره به اين كه مردم پايه و اساس امنيت پايدار هستند گفت: توسعه امنيت پايدار در كشور در سايه مشاركت مردم عملي مي شود و مشاركت مردم نيز برگرفته از اعتماد آنها به حاكميت و نيروي انتظامي خواهد بود.

وي افزود: بر اساس آموزه هاي ديني پليس خادم مردم و حكومت است و رفتار و كردار پليس بايد الگوي جامعه باشد.

به گزارش ایرنا،در اين آيين نماينده فراگيران مراكز آموزشي مفتخر به دريافت درجه شده و در پايان نيروهاي مستقر در ميدان از مقابل جايگاه رژه رفتند.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین