کد خبر: ۲۱۴۱۱۴
تاریخ انتشار : ۱۹ مهر ۱۳۹۲ - ۲۱:۳۷
سرقت و دزدی گاهی به صورت زورگیری و کیف قاپی است اما زمانی که سارقی وارد مغازه می شود تا دخل آن را خالی کند حتماسلاحی سرد یا گرم به همراه دارد تا بتواند با اعمال فشار و زور پول ها را برباید.
آفتاب‌‌نیوز :
آفتاب: سرقت به وسیله سلاح به عنوان سرقت مسلحانه شناخته می شود و معمولا حکم های سختی برای آن در دادگاه در نظر گرفته می شود. در میان تمام دزدی های مسلحانه که در دنیا انجام گرفته است برخی بسیار عجیب  و غیر منطقی به نظر می رسند زیرا سارقان این دزدی ها به قدری نادان بودند که از وسیله های الکی برای دزدی استفاده کرده اند. 

** قاشق"مایکل والاس" یک مرد آمریکایی است که چند سال پیش برای صبحانه به یک شیرینی فروشی می رود ولی برای آنکه پول شیرینی ها را پرداخت نکند تصمیم میگیرد مغازه دار را تهدید کند. او که وسیله خاصی در اختیار نداشت قاشقی را برداشت و ادعا کرد چاقویی همراه دارد. تمام جوانب کارهای او خوب پیش میرفت تا اینکه پلیس ها هم برای صرف صبحانه وارد مغازه شدند و او را دستگیر کردند. این مرد شاید با قاشق قصد دزدی داشت اما به جرم سرفت مسلحانه به زندان افتاد.

** تفنگ آب پاش"میشل وایت" خانمی است که در سال 2010 دست به سرقتی بسیار عجیب زد. این خانم که سه فرزند داشت با استفاده از تفنگ آب پاش می خواست رستورانی را سرقت کند. او یک تفنگ قرمز رنگ را به رستوران برد و صندوقدار را تهدید به مرگ کرد. صندوق دار نیز که از حالت این خانم ترسیده بود 600 دلار از دخل روزانه را به او داد. این خانم پس از این در میانه راه فرار توسط پلیس دستگیر شد و به علت آنکه از مواد مخدر استفاده کرده بود و به جرم سرقت مسلحانه برای 15 سال راهی زندان شد. 

** چاه باز کن "لاورنس دپتولا" را می توان ساده لوح ترین دزد تاریخ دانست زیرا او سعی داشت با استفاده از یک چاه بازکن ساده بانکی را سرقت کند. این مرد خیلی عادی وارد بانک ها می شد و با استفاده از چاه باز کن سعی داشت صندوقدار را مجبور به پرداخت پول کند اما هیچ کس به او پولی نمی داد و او نیز سراغ بانک بعدی میرفت. این مرد پس از آنکه در سرقت از 5 بانک ناکام ماند بالاخره توسط گارد بانک دستگیر شد و در دادگاه او را محکوم به جرم درجه سه کردند که کمتر از دو سال زندان دارد.

** دسته گل یک مرد نیویورکی که نامش فاش نشده است چند سال پیش به طرز عجیبی قصد داشت بانکی را سرقت کند. او ابتدا به گل فروشی رفت و یک دسته گل زیبا خریداری کرد سپس با ورود به بانک آن را به یکی از صندوق دار ها داد. بر روی این گل کارتی قرار داشت و روی آن صندوق دار را تهدید کرده بود تا همه پول ها را به او بدهد. نکته جالب این سرقت این است که این مرد هیچ سلاحی به همراه نداشت و گارد بانک بدون دردسر او را دستگیر کردند. البته از سرنوشت این مرد خبری نیست و ممکن است برای چند ماهی به زندان افتاده باشد. 

** سس گوجه"اوفلیا نیل" یکی از سارقانی است که توانست با وسیله ابلهانه خود مامور بانک را متفاعد کند تا پول ها را به او بدهد و سپس پا به فرار بگذارد. این خانم چند سال پیش وارد بانک شد و همه را تهدید به مرگ کرد و ادعا کرد بمبی در کیف دستی اش پنهان کرده است. این خانم پس از سرقت بانک پا به فرار گذاشت. نیروی های ویژه پلیس که برای خنثی کردن بمب به محل رسیده بودند پس از باز کردن کیف دستی تنها با تعدادی سس گوجه فرنگی روبرو شدند. این خانم روز بعد از سرقت دستگیر شد و به زندان افتاد. 
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدار ترین عناوین