کد خبر: ۲۱۵۱۴۱
تاریخ انتشار : ۲۷ مهر ۱۳۹۲ - ۱۵:۴۷
عضو ارشد تیم مذاکره کننده ایران گفت: از مردم خواهش می کنم به فضاسازی های رسانه ای توجه نکنند. مذاکرات با جدیت انجام می شود وهدف آن تبلیغاتی نیست.
آفتاب‌‌نیوز :
آفتاب: سید عباس عراقچی ، عضو ارشد تیم مذاکره کننده ایران در مذاکره با 1+5 در گفتگو با مهر درباره فضاسازی برخی رسانه های خارجی درباره مذاکرات ایران و 1+5 و جزئیات مذاکرات ، گفت: من از مردم خواهش می کنم به این فضاسازی های رسانه ای توجه نکنند.

وی افزود: مطالبی که مطرح شده حدس و گمان هایی هستندکه افراد مختلف با انگیزه های مختلفی بیان کرده اند و به واقعیت نزدیک نیست.

عراقچی تصریح کرد: هدف مذاکرات رسیدن به توافق جدی است . به همین دلیل مذاکرات با جدیت انجام می شود. هدف مذاکرات تبلیغاتی نیست . قطعا تا رسیدن به نتیجه و برای رسیدن به این نتیجه بهتر است که محرمانه بماند.

معاون بین الملل وزارت امور خارجه بیان کرد: در زمان خود جزئیات به اطلاع مردم شریف خواهد رسید و آنها خواهند دید که ما چیزی برای پنهان کردن نداریم و مذاکرات با چه صلابتی صورت گرفته است.

وی درخصوص برخی از اخبار حاشیه ای از کسالت وزیر خارجه در این اجلاس به احوال پرسی ها در حین مذاکرات از وزیر امور خارجه اشاره کرد و گفت: بحث کمردرد آقای ظریف یک موضوع انسانی بود و همه هیأت ها از ایشان احوالپرسی می کردند و احساس هم دردی نسبت به مشکل کمر ایشان داشتند.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدار ترین عناوین