کد خبر: ۲۲۸۱۳۹
تاریخ انتشار : ۰۱ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۳:۲۹
مریم نشیبی - گوینده «شب بخیر کوچولو» رادیو - دوست ندارد چهره‌اش برای کودکان علنی شود.
آفتاب‌‌نیوز : آفتاب: وی که سال‌هاست گویندگی برنامه‌ی قدیمی «شب بخیر کوچولو» را در رادیو عهده‌دار است، در پاسخ به اینکه آیا دوست دارید برنامه شما هم همچون «سلام کوچولو» از شبکه نسیم پخش شود؟ می‌گوید: اگر به من باشد اجازه نخواهم داد «شب بخیر کوچولو» تصویری شود، چرا که راغب نیستم بچه‌ها مرا ببینند.

این گوینده پیشکسوت در گفت‌وگویی که در این خصوص با ایسنا انجام داد، تاکید کرد: دوست ندارم بچه‌ها مرا در تلویزیون ببینند، به دلیل اینکه تصویر ذهنی‌شان خراب می‌شود. «سلام کوچولو»ی خانم وکیلی برنامه‌ای است که پخش تصویری‌اش از تلویزیون را می‌طلبد، چرا که بیشتر جنبه سرگرمی دارد و فضای خانه و استودیو در آن حاکم است و با بچه‌ها بازی می‌کنند اما «شب بخیر کوچولو»ی ما فضای طبیعت دارد.

وی گفت: اگر به من باشد اجازه نمی‌دهم که برنامه «شب بخیر کوچولو» از تلویزیون پخش شود، چرا که معتقدم اصلا صحیح نیست. «شب بخیر کوچولو» به گونه‌ای است که اگر تصویرش برای بچه‌ها علنی شود تصویر ذهنی آنها از برنامه برهم می‌خورد.
مریم نشیبی

نشیبی همچنین تصریح کرد: اوایل قرار بود برنامه «شب بخیر کوچولو» در قالب برنامه‌ی تصویری از شبکه دو سیما به روی آنتن برود، ولی من خودم اصلا راضی نبودم؛ چرا که مسلما اگر بچه‌ها چهره‌ مرا بینند پیش خودشان می‌گویند این خانم‌، همان خانمی است که شب‌ها در جنگل برایمان قصه تعریف می‌کند؟! بچه‌ها در این برنامه تصورشان این است که من شب به شب در جنگل به دنبال جانوران می‌گردم و برایشان قصه تعریف می‌کنم، به همین خاطر اصلا صحیح نیست مرا ببینید.

گوینده برنامه «شب بخیر کوچولو» در پایان صحبت‌هایش با اشاره به روند برنامه‌اش به ایسنا گفت: برنامه طبق روال سابق پیش می‌رود و خدا را شکر حالش خوب است. اخیرا من خودم یک ابتکاری به خرج دادم و آن هم این که ابتدای برنامه به بچه‌ها یادآوری می‌کنم که کارهای شخصی‌شان را خودشان انجام بدهند،‌ پدر و مادرشان را ناراحت نکنند و خیلی چیزهای دیگر که خوشبختانه این رویکرد بازخورد خیلی خوبی در میان بچه‌ها داشته و این باعث خوشحالی من است.

پیش از این عذرا وکیلی، سردبیر «سلام کوچولو»ی رادیو هم در واکنش به پخش این برنامه رادیویی از تلویزیون اظهار کرده بود:‌ نمی‌پسندم تصویر رادیویی‌ها در تلویزیون دیده شود.

این پیشکسوت رادیو به ایسنا گفته بود:با توجه به اینکه مخاطب و بچه‌ها تصور ذهنی دیگری از صدای بچه‌های «سلام کوچولو» دارند، تصورم این است که این تصور ذهنی با دیدن تصویر بر هم می‌ریزد.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین