کد خبر: ۲۳۰۲۱۹
تاریخ انتشار : ۱۷ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۰:۳۴
دستیار رئیس‌جمهور گفت: در آغاز کار دولت دهم 500 میلیون تومان به بیمارستان دکتر سپیر کمک شد و امروز نیز هدیه 500 میلیون تومانی دیگری تقدیم به این بیمارستان می‌کنیم.
آفتاب‌‌نیوز :
آفتاب: به گزارش ایسنا، حسین فریدون که به همراه وزیر بهداشت در مراسم بازدید از بیمارستان دکتر سپیر حضور داشت، اظهار کرد: اساس انقلاب اسلامی، مبارزه با دیکتاتوری، فقر، فساد و تبعیض است و با گذشت 35 سال از انقلاب اسلامی، راهپیمایی‌هایی که هر ساله مشاهده می‌کنیم، برای نمایش وحدت و جلوگیری از دخالت بیگانگان است.

وی با بیان اینکه در دولت جدید رئیس‌جمهور تاکید بسیاری بر خدمت‌رسانی به همه اقوام و ادیان در کنار یکدیگر دارد، افزود: زمانی که دکتر هاشمی در اوایل کارشان گزارش سلامت کشور را ارائه کردند، رئیس‌جمهور تاکید داشتند که حتما به هموطنان مسیحی و کلیمی نیز توجه شود که به همین منظور در اوایل کار دولت، یک میلیارد تومان نیز به بیمارستان مسیحیان تقدیم کردیم و امیدواریم که بتوانیم خدمات بیشتری به هموطنانمان ارائه دهیم.

در دولت جدید توجه به کلیمیان بیشتر شده است
به گزارش ایسنا، سیامک مره‌صدق - نماینده کلیمیان در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: در دولت جدید، توجه و اهمیت به کلیمیان از گذشته بیشتر شده و می‌بینیم که حقوق شهروندی در سراسر ایران رعایت می‌شود.

وی با اشاره به هدیه رئیس‌جمهور، اظهار کرد: درست است که از نظر رقم، هدیه‌ای که به این بیمارستان تقدیم شده، با دیگر جاها قابل مقایسه نیست اما ابعاد کاری که در این بیمارستان انجام می‌شود، با این رقم تفاوت بسیار زیادی دارد و توقع داریم بعد از این حرف، دست حمایت دولت بر سر این بیمارستان باقی بماند.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین