کد خبر: ۲۳۰۷۵۰
تاریخ انتشار : ۲۰ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۷:۳۶
سرمربی پرسپولیس گفت: یک امتیاز این بازی نه به درد ما خورد و نه به درد فجر سپاسی.
آفتاب‌‌نیوز : آفتاب: سرمربی پرسپولیس گفت: یک امتیاز این بازی نه به درد ما خورد و نه به درد فجر سپاسی.

علی دایی در نشست خبری پس از دیدار تیمش مقابل فجر سپاسی گفت: بازی نیمه اول متعادل بود اما در نیمه دوم و زمانی که تیم ما به گل دست یافت بازیکنان شُل بازی کردند. پس از اینکه گل تساوی را خوردیم سعی کردیم در اواخر نیمه دوم فشار بیشتری وارد کنیم و یکی، دو موقعیت گلزنی هم داشتیم که از آنها استفاده نکردیم.

وی ادامه داد: یک امتیاز این بازی نه به درد ما خورد و نه به درد فجر سپاسی.

سرمربی تیم پرسپولیس اظهار داشت: همه چیز را از ما گرفتند. وقتی تیمی 8 روز نصفه و نیمه تمرین می‌کند و زمانی که هیچ کسی جوابگوی تیم و مشکلات تیم نیست و بازیکنان نصفه و نیمه تمرین می‌کنند می‌خواهیم بهتر از این بازی کنیم؟ وقتی مغز بازیکنان درگیر مسائل دیگر است نمی‌تواند تمرکزش را بر روی بازی معطوف کند. با این مشکلات درگیریم و تا زمانی که آنها رفع نشوند همین خواهد بود.

دایی در پاسخ به این سوال که برنامه شما برای رفع مشکلات مالی چیست، گفت: من سرمربی تیم هستم نه مدیرعاملم و نه عضو هیئت مدیره که شما از من چنین سوالی را می‌پرسید و از من برنامه می‌خواهید. از کسانی که مسئول تیم هستند و این تیم برای آنهاست این سوال را بپرسید. هیچ‌کس جوابگوی مشکلات ما نیست.

وی گفت: ما یک تیم محلی نیستیم و وقتی یک تیم حرفه‌ای را با خود یدک می‌کشیم دیگر این سوالات نباید از سرمربی پرسیده شود. علی دایی که سرمربی پرسپولیس است چه کار می‌تواند در خصوص این مسائل انجام دهد؟ لیگ ما حرفه‌ای است و تیم‌های ما هم حرفه‌ای هستند اگر چنین چیزی را در نظر بگیرید دیگر نباید اینگونه سوال کنید. اگر تیم محلی بود من پاسخگو بودم.

سرمربی پرسپولیس در مورد تعویض بنگر یادآور شد: بنگر به ما گفت که کتفش گرفته و نمی‌تواند سر بزند به همین دلیل او را تعویض کردیم.

به گزارش تسنیم، دایی درباره مشکلات مالی پرسپولیس تاکید کرد: من نمی‌دانم. آقای پروین سر تمرین آمد و آب پاکی را به روی دست بازیکنان ریخت. او گفت نه خبری است و قولی می‌دهم. تیمی که 8 روز تمرین نداشته باشد همین می‌شود. هر فردی مسئول است باید پاسخگو باشد.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین